DOCTOR MADY HOME RENK KORUYUCU MENDİL

Uygun Fiyat0

24,00 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 24,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 16:03 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Renklerin Çabucak Solması Artık İmkansız

Doctor Mady Home Renk Koruyucu Mendil ürünü markanın öncü olduğu bir ürün. Temizlik ürünleri arasında bu ürünün çok fazla benzeri bulunmuyor. Muadilinin olmaması da ürünün farkını ortaya koyuyor. Gelişmiş laboratuar ortamında hazırlanan ürün bir temizlik harikası. Doctor Mady Home Renk Koruyucu Mendil renkli ve beyaz çamaşırların aynı anda çamaşır makinesinde yıkanmasına olanak sağlıyor.

Çamaşırlarınızı yıkarken renkli ya da beyaz olarak ayrı ayrı yıkama derdiniz yok. Çamaşır biriktirme ya da az çamaşırlar için makine çalıştırmak gibi bir derdiniz bu ürün sayesinde kalmayacak. Doctor Mady Home Renk Koruyucu Mendil ile renkli ve beyaz çamaşırlarınızı aynı anda çamaşır makinenize yerleştirdikten sonra ürünü de makine içine koymanız yeterli.

  • Makinenizi her zaman ki ayarda çalıştırın.
  • Doctor Mady Renk Koruyucu Mendil mikro gözenekli yapısı sayesinde yıkama esnasında ortaya çıkan fazla boyayı kendi bünyesinde hapseder.
  • Renkliler makine içine bırakacağı renkleri emer.
  • Beyazların makine içinde akan boya ile olan teması kesilmektedir.
  • Tüm yıkama programlarında ve her türlü kumaşta etkisini gösteren ürün sayesinde çamaşırların renklerinin değişmesi sorunu ortadan kalkacaktır.
7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz