DOMESTOS 5’Lİ GÜÇ ÇAM Tuvalet Bloğu

Uygun Fiyat+1

6,95 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:44 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Domestos Markasından Çam Ormanlarında Gibi Hissettiren Bir Ürün

Domestos markasının yeni ürünlerinden olan 5’li güç çam tuvalet bloğu satışa sunulmuş durumda. Klozetinizde her sifon çekişinizde hem size ferahlık sunar hem de içerdiği çamaşır suyu formülü ile klozetinizi temizler. Oldukça güçlü olan yeni ürün 5 bloğu sayesinde etkisi daha da artmıştır.

Sifonu çektikten sonra tuvalet bloğu sayesinde oluşan köpükler hem klozette meydana gelebilecek kireci önler hem de klozetinizi en iyi şekilde temizler ve uzun süre hijyen sağlar. Bilindiği üzere klozetler en pis yerlerdir bundan dolayı mutlaka domestos 5’li güç tuvalet bloğu kullanılmalıdır. Domestos markası diğer ürünlere oranla sizlere daha uygun daha avantajlı bir ürün sunmuştur.

5’li güç bloğu sizlere temizleyen köpük, kireç önleyicilik, ferah koku, parlaklık- beyazlatma özelliği son olarak da sürekliliği olan bir hijyen sunmaktadır.  Bu ürün özellikle son zamanlarda oldukça rağbet görmektedir bunun nedeni ise içerdiği derinlemesine temizlik sunan formül ve çamaşır sulu içeriğidir. Günümüzde çam ferahlığı dışında üç çeşidi daha bulunmaktadır, bunlar ise okyanus ferahlığı, dağ esintisi ve limon ferahlıdır. Dilediğiniz ürünü zevkinize göre seçmeniz mümkündür.

Kullanımı Nasıl? 

  • Domestos 5’li güç çam bloğunu klozette bulunan su akışı yönünde klozete asınız.
  • Sifonu çekiniz.
  • Çektiğinizde giden su bloktan geçmiyorsa bloğun yerini değiştiriniz.
  • Ürününüz biterse kabını çöpe atınız.
  • Yeni bloğu taktıktan sonra elinizi yıkamayı unutmayınız.
7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz