DOMESTOS 810 GR Çamaşır Suyu

Uygun Fiyat0

3,98 TL

En İdeal Site: avansas.comavansas.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: avansas - 3,98 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:23 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Kalitenin Adı Olan Markadan Mikroplara Karşı Etkili Bir Ürün

En iyi ve en kaliteli markalar arasında bulunan domestos 810 gram ürününde bulunan etkili formül sayesinde üstün mikrop öldürme ve temizleme özelliği bulunur. Domestos ürünü genellikle mutfaklarda, banyolarda her türlü zemin ve seramikler üzerinde hijyenik bir temizlik amacı ile kullanılır.  Özellikle son zamanlarda yenilediği formülü ile daha da etkili bir ürün haline gelmiştir özellikle klozet tarzı yerlerin temizliğini en iyi şekilde sağlamaktadır.

Domestosta bulunan yoğun ve etkili olan formülü sayesinde mikroplardan en kısa süre de kurtulabileceksiniz. Böylece en kısa sürede maksimum düzeyde koruma sağlayabilirsiniz. Domestos ürününü eğer direk kullanmayı planlıyor iseniz bunları klozet tarzı yerlerde kullanabilirsiniz. Fayans kaplı yerlerde ise mutlaka sulandırarak ürünü kullanmanız daha etkili bir temizlik yapmanızı sağlayacaktır.

Domestosun yenilenen formülü sayesinde klozet tarzı mikropların barındığı yerlerde uzun süre hijyenli bir koruma ortamı yaratır.  Özellikle fayans ve seramik aralarında çok fazla kir biriktiği düşünüldüğünde kirli ve çirkin görüntüye neden olur.  Domestosun yoğun ve etkili formülü ile bu kirlerden çok kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

  • Domestos 810 gr ürününü fayansın arasına ya da temizleyeceğiniz alana sıkıp yaklaşık olarak 15 -20 dakika bekleyiniz.
  • Sildiğiniz yerde oluşan temizliğin farkına varacaksınız.
  • Bu ürün temizlik eşyalarını dezenfekte etmek amacı ile de kullanılmaktadır.
  • Sonrasında bol su ile durulamanız temizlik için yeterli olacaktır.

Son Dakika: Okullara Domestos bağışı mikropları isyan ettirdi!

Haberin detayları için izleyin! #Mikroplarİsyanda Okullara Domestos bağışı kampanyası hakkında detaylı bilgi için: http://bit.ly/1ME28Uj.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz