Domestos Sıvı Leke Çıkarıcı Tüm Renkler 2 Lt

Uygun Fiyat0

23,50 TL 26,00 TL

En İdeal Site: trendyol.comtrendyol.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: trendyol - 23,50 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:08 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Domestos Sıvı Leke Çıkarıcı Tüm Renkler, renkli giysilerdeki en zorlu lekeleri bile söküp atan formüle sahip leke çıkarıcıdır. Giysileriniz veya diğer kumaşlarda oluşan kurumuş kirleri yalnızca söküp atmakla kalmayıp üzerinde oluşan binlerce bakteriyi de yok eder. Bu sayede hijyenik bir koruma sağlar. Domestos Sıvı Leke Çıkarıcı, kıyafetlerinizde derinlemesine hijyen sağlarken aynı zamanda kıyafetlerinizin rengini korur. Bu sayede hem hijyenik hem de canlı renklere sahip kıyafetlere kavuşmanızı sağlıyor.

İnatçı lekeler, kahve, yağ veya şekerli çay gibi birçok leke kıyafetlerimiz üzerinde oldukça zor bir şekilde çıkar. Hatta kimi zaman saatlerce uğraşsak da bu lekeleri tam anlamıyla kıyafetlerimizden çıkartamayız. Piyasada her ne kadar tüm renkler için uygun leke çıkarıcılar olsa da bu ürünlerin bazıları tam anlamıyla lekeleri çıkarmazken bazılar da lekeleri çıkartırken kıyafetlerin renginin solmasına neden olur.

Renk Koruyucu Özelliği ile İnatçı Lekelere Son!

Domestos Sıvı Leke Çıkarıcı Tüm Renkler, bir leke çıkarıcı da aradığımız tüm özellikleri tek bir şişede buluşturuyor. Kıyafetler üzerinde çok inatçı bir leke de olsa kıyafetin rengine en ufak zarar vermeden lekeyi anında söküp atıyor. Ayrıca kıyafetin kumaşının dokusunda da hiçbir deformasyona yol açmıyor. Yıllardır evimizin banyo, tuvalet ev mutfak gibi alanlarında temizlikte baş köşede yer alan Domestos’un güçlü formülü adeta kıyafetlere de yansıtılıyor.

domestos leke çıkarıcı

Renk ve kumaşların dokusunu koruyan bir formülasyona sahip Domestos Leke Çıkarıcı oldukça düşük sıcaklıklarda bile kıyafetler üzerinde etkilidir. Özellikle iç çamaşırları gibi ekstra hijyenin gerekli olduğu parçalarda mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü iç çamaşırlarının üzerinde oluşan on binlerce bakteriyi tek yıkamada yok ederek iç çamaşırlarınızı gönül rahatlığıyla giymenizi sağlar. Beyazlar ve diğer tüm renklerde kullanıma uygundur. Ayrıca içeriği sayesinde vücutta herhangi bir alerjik reaksiyona da yol açmaz.

 

8 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
8
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz