Efemark Deterjan Hazneli Kırmızı Bulaşık Fırçası

Uygun Fiyat0

6,75 TL

En İdeal Site: yilmazyapimarket.com.tryilmazyapimarket.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: yilmazyapimarket - 6,75 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:46 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Bulaşık yıkama, bulaşık makineleri ile modern ev hanımları için vazgeçilmez bir konuma gelmiştir. Bununla birlikte, makinenin üstesinden gelemediği lekelerde söz konusu olabiliyor. Bu durumda bir el fırçası büyük kolay sağlayacaktır. Efemark Deterjan Hazneli Kırmızı Bulaşık Fırçası tam olarak bu ihtiyaca cevap sunmaktadır.

 

Bu ürün, orta sertlikte yığınla oldukça kompakt bir fırçadır. Ürün, sınırlı miktarda akar suyun altında bile büyük miktarlarda bulaşık yıkamak için elle kullanılabilir. Fırça gövdesindeki deterjan ve dağıtıcı için bir bölüm bulunması çalışma alanındaki yerden tasarruf sağlar.

Üstteki beyaz kapaklar açılabilirdir. Bulaşık makinesinin deterjanı bu depoya dökülmelidir. Dozu, fırçanın üstündeki düğmesine basarak ayarlayabilirsiniz. Deterjan hakkında konuşursak konsantre olarak seçmek daha iyi olacaktır. 1: 1’lik bir konsantrasyonda suyla seyreltilmesi mümkündür. Bu durumda deterjanın tasarrufu önemli ölçüde artar. Ürün şaşırtıcı derecede etkilidir; uygun üçgen biçimi ulaşılması zor yerlerde bulaşıkları temizlemenizi sağlar.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz