Etimatik Genel Çamaşır Deterjanı – 5 Kg

Uygun Fiyat0

31,90 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 31,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:51 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Etimatik genel çamaşır deterjanı, fosfat ve petrol türevi içermeyen yerli çamaşır deterjanıdır. İçerisinde doğal minerallerin yer almasının yanı sıra bordan üretiliyor olması piyasada yer alan birçok çamaşır deterjanından ön plana çıkmasını sağlıyor. Formülasyonun da soda ve bitkisel özlü mineralli sabun yer alması da farklı bir özelliğidir. Deterjanda, Ambalajından içeriğine kadar geri dönüşümü yüksek ve doğa zarar vermeyen maddeler yer alıyor.

Etimatik, sahip olduğu yüksek alkalite ile en sert suların bile yumuşatılmasını sağladığı gibi çamaşırlarınızın ve makinenizin kireçten olumsuz etkilenmesini önlüyor. Ayrıca bu özelliği sayesinde ürünle yıkadığınız çamaşırlar yumuşacık bir şekilde makineden çıkıyor. Antialerjenik yapısı ile özellikle alerjik bir cildiniz varsa ya da cilt problemleri ile karşı karşıyaysanız ürün aradığınız çamaşır deterjanı olabilir. Çünkü içerisinde fosfat ve petrol türevi yer almıyor, tamamen doğal bileşenlerden oluşuyor. Tamamen yerli üretim olan çamaşır deterjanı 40 derece üzerindeki sıcaklıklarda çözülerek giysilerin ve kumaşların üzerindeki lekeleri söküp atıyor. Renkliler için özel olarak üretilen ürün içeriğinde ki boraksın doğal yapısı sayesinde renk kaybının önüne geçiyor.

Ön Yıkama Yapmadan Zorlu Lekelere Son!

Ürün 40 derecede renkliler için kullanıma uygundur. En sert kireçli suların yumuşatılmasını sağladığı için makinenizi koruyarak ekstra kireç önleyici bir ürün kullanma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Suyu yumuşattığı gibi çamaşırlarınızın daha yumuşak olmasını sağlıyor. Kıyafetlerinizde hiçbir kalıntı bırakmadan temizlediği gibi enerji tasarrufu yapmanızı da sağlıyor. İnatçı kir ve lekelerde, lekelerin üzerine bir miktarda Etimatik dökerek yıkayabilirsiniz. Ayrıca ön yıkama yapmanıza gerek yoktur. Tüm evsel ve endüstriyel lekelerin çıkarılmasında etkili çözüm gösterir. Etimatik Genel Çamaşır Deterjanı, Renkli çamaşırlar için 40 derecede, beyazlar içinse 60 derecede kullanım önerilir.

7 Genel Puan

Fayda Fiyat Dengesi
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz