Electrolux Evcil Hayvan Tüy Toplayıcı Kit

Uygun Fiyat+1

69,00 TL 94,00 TL

En İdeal Site: supurgemarket.comsupurgemarket.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: supurgemarket - 69,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 16:15 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Evde hayvanlar görünüşte kesinlikle her zaman eğlenceli arkadaşlardır. İlk günlerden itibaren kedi ve köpekler aile üyeleridir ve dikkat ve özen gerektirirler. Bu arada, zeminde, halılarda ve mobilyalarda kıl görünümü nedeniyle temizleme işlemi daha karmaşık hale gelebilir. Evcil Hayvan Tüy Toplayıcı Kit, temizlemeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Tüy Toplayıcı Kit, evin en az enerji maliyetiyle yüksek kalitede temizlenmesini sağlayan elektrikli süpürge için iki özel püskürtme aparatına sahipti. Geleneksel elektrikli süpürge kıl temizlemek son derece zor olduğu için bu ilave parçalar ile kıl temizliğinde kullanılması temizlik işlemini kolaylaştıracaktır.

 

Ürün, 32 mm’den 35 mm’ye kadar bir boru çapına sahip tüm elektrikli süpürge modelleri ile kolayca kullanılabilir. Ürün paketinde, ürünün elektrikli süpürgenin ana borusu ile sıkı bağlantısını sağlayan farklı çaplara sahip iki yönlü bir bağlantı borusu bulunur.

 

Bu ürün setinde 2 ana parça yer almaktadır. Kadife bir yüzeye sahip olan ilki, hayvan tüyünden halı ve mobilyaların kolay temizlenmesi için kullanılır. İkinci ince metal uç erişilemeyen yerlerde temizlik için idealdir.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz