EXSİR %100 BİTKİSEL SEBZE VE MEYVE ARINDIRMA KONSANTRESİ

Uygun Fiyat+1

24,18 TL

En İdeal Site: sanalmarket.com.trsanalmarket.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: sanalmarket - 24,18 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 16:10 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Kullandığınız An Farkı Hissedeceksiniz

Yaşadığımız sürece karşılaşacağımız sağlığımızı tehdit eden birçok şey olacaktır. Bunlardan bir tanesi sebze ve meyvelerin üzerinde sağlığımızı tehdit eden zararlı maddelerin bulunmasıdır. Bu zararlı maddeler eğer iyi temizlenmez ise sebze ve meyveler yolu ile vücudumuza alınır ve sağlığımızı tehdit etmeye başlar.

Bu durumu önlemek ve sağlıklı sebze ve meyve tüketimini kolaylaştırmak için Exir %100 Bitkisel Sebze ve Meyve Arındırma Konsantresi elimizin altında olmalıdır. Üretici firma bu ürünle hem sağlıklı sebze ve meyve tüketmemizi hem de kolay kullanım sağlayan portatif bir ürün kullanmamızı sağlıyor. Ürünün konsantre olması açısından rakiplerine fark attığı bir gerçek.

Sağlıklı Besinler İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sağlıklı bir arındırıcı olarak hayatımıza giren ürün içeriğinde hiçbir kimyasala yer vermiyor. Tamamen bitkisel yağlardan oluşan ürünün içeriğinde; mısır ve Hindistan cevizinden elde edilen yüzey aktif maddesi, şeker pancarından alınan organik asit, ylang ylang yağı, tarçın yağı, beyaz sirke ve su bulunduruyor. Bu doğal karışımlar sayesinde organik oluşu da ürünü cazip kılıyor.

Kullanım Özellikleri

  • Kullanım açısından da kolay olan ürün her 1lt su için 30cc ekeyin.
  • Gerekli miktarda suya uygulanarak bir kabın içerinde bekleyen sebze ve meyvelerimiz üzerine dökün.
  • 2 – 3 dakika beklettikten bu su içerisinde ovalayarak yıkadığımız sebze ve meyvelerimizi temiz su ile durulayarak tüketebiliriz.
  • Temizlenen ürünlerimiz gönül rahatlığı ile soframızdaki yerini alabilir.
6.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz