EYL LOTUS WHİTE DİFFUSER ( ELEKTRİKLİ ODA KOKUSU CİHAZI)

Uygun Fiyat+11

184,99 TL 229,99 TL

En İdeal Site: evmanya.comevmanya.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: evmanya - 184,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:38 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
11

Odanızın Kokusu Değişsin

Eyl Lotus markası ürünüyle öncü bir adım atmıştır. Oda kokuları ve oda kokusu cihazları anlamında en şık tasarım ve dekoratif görünümü başta olmak üzere birçok açıdan ürün tarsım öncüsü olmuştur. Elektrikli çalışma şekli ile benzer tarzda ürünlerin hepsine fark atmıştır. Bunun yanı sıra ürün farklı renk seçenekleri ile satışa sunulmuş ve beğenilmiştir.

Beyaz renk seçeneğinin daha çok tercih edildiği ürün her ortama uyum sağlaması ve renk uyumu ile bir bütünü tamamlarcasına dekoratif bir görünüm sağlar. Ürün boyutları ile fazla yer kaplamaz. Led ışıklı yapısı da çok güzel düşünülmüş şık bir dizayna imza atmıştır. Cihaz tercih edilmesi için birçok özelliği bir arada taşıyor.

İçeriği İle de Oldukça Beğeni Topluyor

Eyl Lotus White Diffuser ürünü ultrasonic teknolojisi ile ferah ve dinlendirici bir etkiye sahiptir. Harika kokusuyla mutlu ve pozitif düşüncelere dalmanızı sağlar. Negatif düşüncelerden sizi uzaklaştırır. İçeriğinde her hangi bir kimyasal maddeye yer vermez. Alkol ya da paraben içermez. Toksit yanmasına neden olmaz.

Ürünü aldığınızda aynı zamanda sizler için özel üretilmiş yüzde yüz doğal yağ esanslarından oluşan parfümü yanında hediye olarak alıyorsunuz. Elektrikli oda kokusu cihazınızı musluk suyuna birkaç damla özel üretilmiş kokudan damlatarak hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Doğal ve aromatik kokuların oluştuğu bir atmosfer yaratmak isterseniz ürünü tereddüt etmeden alabilirsiniz.

EYL Lotus Aroma Diffuser

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    levent 12/02/2018 at 12:49

    Fiyatı yüksek olsa da kimyasal madde içermediği için çok güvenilir bir ürün ve kokusu da oldukça rahatlatıcı

Yorum Bırakın

Temiz Temiz