Fabcare Suet Nubuk Temi̇zleme Fırçası FC-4009

Uygun Fiyat0

8,90 TL

En İdeal Site: boyner.com.trboyner.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: boyner - 8,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 18:54 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Fabcare Suet Nubuk Temi̇zleme Fırçası FC-4009, çeşitli ayakkabı kirletici maddelerin tamamen temizlenmesini sağlayan üç temizleme yüzüne sahiptir. Ayrıca ürün hem normal ayakkabılarda hem spor ayakkabılarda hem de süet ayakkabılarda kullanılabilir.

 

Fabcare Suet Nubuk Temi̇zleme Fırçası FC-4009 bir tarafında naylon ve metal lifler, diğer iki temizleme tarafında sırasıyla naylon dişler ve naylon kaburgalar bulunur. Fırça tarafı, aşırı derecede kuru kirleticileri giderecek şekilde tasarlanmıştır. Naylon dişler kadife nubuk geri yükler ve yan yüzgeç sayesinde ayakkabı dikişlerinde ve iplerinde yer alan kir kolaylıkla alınabilmektedir.

Fabcare Suet Nubuk Temi̇zleme Fırçası FC-4009 etkin bir şekilde giderir. Buna ek olarak, fırça kolu rahat bir yapıya sahip ve ele oturmaya uygundur. Ürünün boyutu, yanınızda taşımanızı sağlar. Arındırma işlemi çok zaman almaz, Nubuk kısa süre içinde soğuk su ile de durulanmış olsa dahi tamamen temizlenecektir.

6.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz