Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü Limon Kokulu 90 Yıkama

Uygun Fiyat+2

64,90 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 64,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:44 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

Fairy platinum ürünü bulaşık makinelerini daha verimli ve daha uzun ömürlü kullanım için koruyan etkisi ile öne çıkmaktadır. Son dönemin en önemli yükselişine imza atan marka bu sayede de inceleme ekibimizin radarına girmeyi başarmış durumda. Ürün bulaşık makineleri gibi temizliğin çok önemli olduğu ve hata kaldırmayan bir sektöre hizmet vermesi ürünün kusursuz olmasını da gerektiriyor. Gelin hep birlikte ürün incelememizin sonuçlarını birlikte inceleyelim

 

Bulaşık yıkama ile ilgili altı çizilmesi gerekilen en önemli nokta yemek artıklarını ön durulama yapmadan da temizleye bilme yeteneğidir. Fakat uzmanlar deterjan ne kadar güvenilir olsa da mutlaka ön durulama yaparak makineye yerleştirmeyi önermektedir. Bu sayede makineniz gider sistemi tıkanma riski ile karşı karşıya kalmayacaktır. Fairy platinium en zor yemek lekelerini temizlemek üzere hazırlanmış bir ürün bu nedenle yanık izleri inatçı yemek lekeleri gibi çözülmesi zor sorunlar ile başarı ile mücadele edebiliyor.

 

İnatçı kirler listesinde yer alan yumurta yanığı kızarmış et lekesi ve yanık pilav izleri ile başarı ile mücadele ede ürün vermiş olduğu sözü yerine getiriyor. Ürün bir kireç temizleyici olduğu için ayrıca makine içinde kalan yağ kalıntılarını da siz farkında olmadan temizleme yeteneğine sahip.

Bulaşıklar Çiziklere Karşı Nasıl Korunur?

Çizilen bardaklar ve tabaklar genellikle bulaşık makinesini hatası gibi düşünülse de sorun tamamen deterjana bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle bizde inceleme ekibi olarak Fairy platinium bulaşık deterjanını masaya yatırdık. Yaptığımız testlerde benzer lekelere sahip bulaşıkların 5 kez üst üste yıkanmasından sonra dahi leke ya da çizik tespit edemedik.

Fairy Platinium özellikle yağlı borcam ile temas etmek istemeyen ve temizliği makineye bırakmak isteyenler için de çok büyük katkı sağlayabilir. Zira ürün sıvı ya da donmuş formdaki yağ kalıntılarını dahi temizleyecek güçlük konsantre etkiye sahip.

6 Genel Puan

Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz