FAİRY PLATİNUM BULAŞIK MAKİNESİ DETERJANI

Uygun Fiyat+1
En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:38 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Fairy Plantinum İle Mükemmel Bulaşıklar

Fairy plantinum bulaşık makinası deterjanı, son zamanlarda çıkan fairy plantinum serisine bir ürün daha eklendi, plantinum serisi altında iki ürünü bulunan fairy ürünleri ile kalitesini göstermiş durumdadır.

Fairy plantinum bulaşık makinası deterjanı içerdiği formül sayesinde kullanıcılarına mükemmel bir sonuç yaşatıyor. Fairy bulaşık makinası kapsülü en kirli en inatçı kirleri ve yağmuru en hızlı şekilde sökerek kusursuz bir parlaklık yansıtıyor.

Fairy plantinum serisinde bulunmakta olan iki üründe hemen hemen aynı formülden yapılmış olup etkili ve parlak bir temizlik sunmaktadır. En inatçı kirleri anında sökerken kapsül içerisinde bulunmakta olan tozlu parçacık sayesinde kirler, kireçler yok olarak tertemiz bir görünüm sunar.

Özellikleri

  • İnatçı kirleri yok eder.
  • Limonlu olmak üzere bir çeşidi bulunmaktadır.
  • Makinenizi temizler.
  • Bulaşık makinanızda bulunmakta olan filtreyi temizler.
  • Üçlü sıvı etkisi
  • Üstün parlaklık
  • 1 pakette 36 adet bulunur.

Fairy plantinum bulaşık makinası deterjanı normal kapsüllere oranla en az 3 kat daha hızlı bir şekilde temizler asla su lekesi gibi izler bırakmaz. Bulaşık makinası deterjanı kapsülü içerisinde hem sıvı hem de katı parçacıklar bulunmaktadır aynı zamanda üstün temizlik sunar. Tabletin toz kısmında bulunan enzim ve beyazlatıcı etkisi bulunmaktadır.  Diğer piyasada bulunan tablet deterjanlara oranla fairy platinum 3’lü sıvı etkisi ile  daha iyi bir temizlik sunar.

Yeni Fairy Platinum ile sudan geçirme dönemine son

Zorlu yemek kirlerini sudan mı geçiriyorsunuz? Sudan geçirmeseniz asla çıkmaz mı diyorsunuz? Yeni Fairy Platinum'a bir şans verseniz? Fairy Platinum'un yenilenmiş formülü yapışmış...

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz