FARMASİ AGE REVERSİST KREM

Uygun Fiyat+4

69,99 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 69,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:14 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
4

Anında Canlandıran Yaşlanma Geciktirici Krem

Farmasi age reversist krem Özellikle kadınlar için büyük bir sıkıntı olan ve günümüzde kaz ayağı olarak adlandırılan kırışıklıkları, göz altı torbaları azaltır, çizgileri gerginleştirmeye bir krem ürünüdür.  Günümüzde özellikle kadınlar için üretilmekte olan bir krem olup etkili bir formüle sahiptir. İçerisinde plankton ekstresi vardır.

Plankton Ekstresi Nedir?

Atlantik okyanusunun kıyısında bulunmakta olan marin adı verilmekte olan organizmalardan oluşmaktadır bu madde vitaminler ve mineraller açısından oldukça gelişmiş zengin bir yapıya sahiptir. Ciltte bulunmakta olan seramid ve asit gibi üretimleri aktif hale geçirir böylece ciltte gençleşme ve canlanma, sıkılaşma gibi değişiklikler meydana gelir.

Ciltte kolejen  sentezinde % 67 civarında artış bulunmaktadır. Kolejen sentezi sayesinde ciltte bulunan kırışıklıklar ve çizgilerde azalma oluşur. Tüm cilt yapılarına uygundur. Sağlığa yönelik hiçbir zararı yoktur dermatolojik açıdan tüm testleri yapılmış üründür.

Ne İşe Yarar?

Farmasi age reversist krem jel ve krem yapısında bulunmakta olan krem cildinize sürüldüğünde erime yapar ve göz çevresinde yer almakta olan kırışık ve çizgileri yok eder aynı zamanda bu krem sarkmakta olan cildi düzeltir. Sıkılaştırma, gerdirme yapar. Sağlığa aykırı hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Ürünün etkisi genel olarak dört hafta içinde belirgin hale gelmektedir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farmasi age reversist krem etkileri sürekli değildir. Aynı zamanda gözünüze temas etmesi oldukça tehlikelidir. Eğer temas sonucu gözünüzde kızarıklık durumu oluşur ise ürünü kullanmayı kesiniz.

 • Kullanmadan önce alerjinizin olup olmadığını anlamak için bileğinize çok az bir şekilde sürünüz.
 • Tüm yüzünüze değil bölgesel olarak uygulayınız.
 • Kalıntı kalırsa nemli kısımları hafif bir şekilde temizleyiniz.

Farmasi Age Reversist Krem Uygulanış Şekli

Öncelikle mutlaka yüzünüzü nemlendirmeniz gereklidir. Eğer cildiniz kuru ise 2-3 defa nemlendiriniz.

 • Yüzünüzde bulunmakta olan kaz ayağı, alın kırışıkları ve diğer çizgiler için tercih ediniz.
 • Az bir şekilde kremi alarak istediğiniz bölgeye 4.5 nokta olarak uygulayınız.
 • Yüzük parmağınız yardımı ile kremi ince bir tabaka olarak sürün ve kuruması için biraz bekleyiniz.
 • Kuruyana kadar bekledikten sonra kuruduğuna emin olup yıkayınız.

Farmasi Age Reversist Kırışıklıklara Karşı Çözüm

Farmasi kozmetik ürünleri, 123 ülkede yaklaşık 350 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Türkiye de network marketing yöntemiyle ürünlerini satmaktadır. http://www.farmasi...

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
 1. Cevapla
  beyza 09/02/2018 at 14:35

  Nemli cildime uyguladım bu ürünü ve inanılmaz değişime uğradı. Göz altlarıma şuan hiçbir ürün sürmeden dışarı çıkabiliyorum.

Yorum Bırakın

Temiz Temiz