Farmasi Intimate Care Dış Genital Bölge Temizleme Jeli

Uygun Fiyat0

11,98 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 11,98 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:38 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Farmasi Intimate Care Dış Genital Bölge Temizleme Jeli, dış genital bölge temizliği için özel olarak üretilen temizleme jelidir. Kadın vücudunun en hassas bölgesi olan genital bölgenin hassas yapısına uygun olarak hafif ve pH dengelidir. İçerisinde çay ağacı özü sayesinde yatıştırıcı bir etkiye sahiptir.

Genital bölge temizliği kadınların en büyük problemlerinden biridir. Eğer doğru genital bölge temizleme ürünleri kullanılmazsa kaşıntı, koku veya tahriş gibi problemler oluşabilir. Ayrıca günlük temizlik ve bakıma da dikkat edilmezse bu tür problemlerle karşı karşıya kalınır. Bu yüzden mutlaka her gün doğru ürünlerle genital bölgenin temizliği ve bakımı yapılmalıdır.

Farmasi Intimate Care Dış Genital Bölge Temizleme Jeli, kadınların günlük hayatını olumsuz etkileyen kaşıntıya karşı içeriğindeki çay ağacı özüyle rahatlatıcı etkiye sahiptir. Cildin ihtiyacı olan nemi sağlayarak genital bölgenin tahriş olmasını önler. Gerekli olan temizliği sağlayarak kötü koku oluşumunu engeller. Bölgenin taze ve hoş bir kokuya kavuşmasını sağlar.

Farmasi Intimate Care Dış Genital Bölge Temizleme Jeli Kullanımı

  • Farmasi Dış Genital Bölge Temizleme Jeli günlük kullanıma uygundur.
  • Ilık su ile köpürterek nazik hareketlerle genital bölgeyi temizleyin.
  • Kullandıktan sonra mutlaka ılık su ile durulayın.

Genital bölge, yanlış iç çamaşırı seçimi ya da düzenli olarak gerekli ürünlerle temizlenmediği için kaşıntı, kötü ve tahriş gibi problemlerin en sık yaşandığı bölgedir. Bu yüzden mutlaka doğru ürünler ile günlük bakım sağlanmalıdır.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz