Febreze Hava Ferahlatıcı Sprey Oda Kokusu Okyanus Esintisi

Uygun Fiyat0

15,59 TL 20,05 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 15,59 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:31 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Febreze Hava Ferahlatıcı Sprey Oda Kokusu Okyanus Esintisi, kötü kokuları maskeleyerek sadece anlık ferahlık sağlamaz. Ferahlatıcı etkiye sahip formülü sayesinde tamamen kötü kokuları yok ederek kalıcı ferahlık sağlar. Diğer oda kokularının formülünden farklı olarak doğal nitrojen içeren Febreze, evinizde ya da ofisiniz de hakim olan boğucu kokuların anında yok olarak yerini ferah bir havaya bırakmasına imkan tanır.

Ev veya iş ortamında kötü kokular her zaman en büyük sorunlardan biri olmuştur. Özellikle kış aylarında ortamı yeterince havalandıramadığımız için kötü kokular ayrı bir sorun oluşturuyor. Diğer oda kokuları her ne kadar kötü kokuları maskeliyor olsa da yarattığı etki anlık oluyor. Bir de yaşam alanınızı evcil bir hayvanla paylaşıyorsanız ya da ev içerisinde sigara içiyorsanız ister istemez ferah bir ortam yaratmak oldukça zorlaşıyor. Febreze, çöp kokusundan kumaşlarda oluşan kötü kokuya varana kadar ortamın havasını ağırlaştıran tüm kokuları tamamen yok etmeyi başarıyor. Böylece hem kendinize hem de evinizi ya da ofisinizi ziyaret edecek insanlara ferah bir hava yaratabiliyorsunuz.

Febreze Hava Ferahlatıcı Sprey Oda Kokusu Okyanus Esintisi Kullanımı

Febreze Hava Ferahlatıcı Sprey Oda Kokusu Okyanus Esintisi, sadece ev ve ofislerde kullanılmaz. Aynı zamanda arabanızda da kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça basittir:

  • Febreze hava ferahlatıcı spreyin tetiğine işaret parmağınız, püskürtme mekanizmasının üzerine baş parmağınız gelecek şekilde şişeyi elinize alın.
  • Hafifçe tetiğe basarak yay hareketi ile istediğiniz miktarda ürünü etrafa sıkın.
  • Sprey sıktıktan hemen sonra buğu yaratarak etrafa yayılacaktır. Böylece tüm kötü kokular saniyeler içerisinde yok olur.
8.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
8.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz