Finish Klasik Jel 1300 ml

Uygun Fiyat0

13,90 TL

En İdeal Site: happy.com.trhappy.com.tr
En İyi Fiyat
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:09 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Bulaşık deterjanları üretimi konusunda son derece başarılı bir marka olan Finish üretmiş olduğu bulaşık deterjanlarına ek olarak takviye ürünlerle de oldukça başarılı bir projeye imza atıyor. Bu nedenle markanın üretmiş olduğu pek çok ürün çok satanlar arasında yer almakta. İnceleme ekibi olarak Finish Clasic jel adı ile sunulan ürünü masaya sizler için yatırdık.

 

Finish markası söz konusu ürünü ile bulaşıklar için ışıldayan bir parlaklık etkisinin altınız çizmiş durumda. Ayrıca şeffaf yüzeylerde çizik oluşturmamayı vaat eden ürün testlerimizin ilk durağı oldu. Yaptığımız incelemelerde ürünün sözünü tuttuğunu gözlemledir. Aynı kadehlerin 10 kez ardı ardına yıkanması durumunda dahi başarılı sonuçları gözlemledik.

 

Işıltıyı bozmamak önemi ama hep işe yarayıp hem de sorun yaratmamak bulaşık deterjanlarında en çok istenen özellikler arasında yer alıyor. Bu nedenle ürünün etkisini de yakından inceleyen ekibimiz elde ettiği veriler ışığında zor lekeler olan şeker bazlı lekeler ve yanık bazlı lekelerin dahi kolayca söküldüğünü tespit etmiş durumda.

Dünya üzerinde bulaşık makinesi üretimi yapan önemli markaların desteğini alan ürün ayrıca makine performansını doğrudan etkileyen bir temizleyici etkiye sahip. Bu sayede makinenin kireç sorununa bağlı olarak yaşadığı pek çok sorunun ekstra ihtiyaçlar yaşamadan klasik jel ile çözülmesi mümkün.

 

Ürün Değerlendirmesi ve Puanlama

Ürün bizim için geçer not almayı başaran ve temizlik konusunda üzerine düşen görevi yerine getiren bir puan almayı hak ediyor. Bu nedenle ürünün kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Ayrıca ürünün mutlaka tabletler ile birlikte kullanılması gerekliliği de ortada. Çünkü tek başına sadece temizlik açısından %40 etki sağlayabilen ürün yine parlaklık etkisini de %40 oranında yansıtabilmekte.

Çevreyi korumak için makinede bulaşık yıkamak çok önemli fakat doğru ürünler bulunmadığı taktirde makine ile yıkamak çevreyi kirleten etkiler bırakabiliyor. Yaptığımız testler doğrultusunda Finish klasik jel ürününün;

  • Zaman tasarrufu,
  • Su tasarrufu
  • Enerji tasarrufu
  • Hijyen kaliteli

Alanlarında doğrudan etki gösterdiği tarafımızca elde edilen diğer veriler arasında yer alıyor. Eğer ilk kez kullanmayı düşünüyorsanız ürünün ortalama yoğunluk yaşayan bir evde fazlası ile bulaşık sorununa destek olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

5.5 Genel Puan

Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz