FİNİSH KONSANTRE JEL

Uygun Fiyat+1

20,90 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 20,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:40 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Işıl Işıl Bulaşıklar İçin Finish Konsantre Jel

                 Finish konsantre jel ürünü son zamanların en iyi ürünleri arasında yer almıştır. Özellikle bulaşıklar da en iyi marka olarak bilinen finish son geliştirdiği ürünü olan konsantre jel, bulaşık makinanızda kullanılabileceğiniz bir deterjandır.

Finish konsantre jel formülü sayesinde suda çok kolay bir şekilde çözülür ve bulaşıklarınızı en iyi şekilde temizleyerek ışıl ışıl olmasını sağlar. Bulaşık makinalarında rahatlıkla tercih edebileceğiniz finish konsantre jel sizler için en iyi bulaşık deneyimini sağlıyor.

Finish konsantre jel kısa programlarda bile size kaliteli bir temizlik sunar size ise sadece çayınızı yudumlamak kalır. Bulaşık makinalarında oluşan yıkamalarda genel olarak karşılaşılan bir dert olan su lekelerini engelleyen formülü ile işlevli bir deterjandır.

Finish konsantre jel Özellikleri

  • Temizleme etkisi oldukça yüksektir.
  • Parlaklık oluşturur.
  • Tuz etkisi bulunur.
  • Kurutma etkisi bulunur.

Finish konsantre jel  Kullanımı

Finish konsantre jel bulaşık makinalarına uygun olarak tasarlanmıştır.  Deterjan kısmına biraz finish konsantre jel koymanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda kullanacağınız finish konsantre ürün diğer sıradan deterjanlara oranla 3 kat fazla yıkama yapmaktadır.

Finish konsantre jel  Finish markasının ürettiği finish konsantre jel ürünü size pek çok konu da tasarruf imkanı sunacaktır.  Öncellikle zaman konusunu ele alacak olursak bulaşık makinasında yıkacağınız mutfak gereçlerinizi elde daha uzun sürede yıkarsınız aynı zamanda bolca deterjan harcayacağınızı düşünürsek bu finish konsantre jel size hem ekonomik anlamda hem de zaman anlamında tasarruf avantajı sunacaktır.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz