Finish Powerball Quantum Bulaşık Makinesi Tableti 72

Uygun Fiyat0

41,90 TL

En İdeal Site: happy.com.trhappy.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: happy - 41,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:16 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Finish powerball quantum son dönemde en çok satan ürünler arasında yer almayı başarmış bir marka. Bu nedenle inceleme ekibimiz ürünü alıp sizler için denedi. Bununla da yetinmeyen ekibimiz bulaşık yıkama konusu hassas bir alan olduğu için ürünün incelemesinde tecrübeli ellerden destek almayı tercih etti. Ayrıca sonuçları kıyaslaya bilmek için farklı bir marka ile de aynı lekelere sahip bulaşıkları yıkayarak sizler için artı yönleri belirledik.

 

Quantum herkes tarafından ilgi ile yaklaşılan bir konu o yüzden önce kuantum konusunun deterjan ile olan bağlantısını aydınlatmak faydalı olacaktır. Pratikte kuantum mekaniği ya da kuantum ile hiçbir bağlantısı olmayan isim tamamen ürünü daha kaliteli göstermek için yapılmış bir çalışma. Bu nedenle isim için aldanmamak gerçekten ürün kaliteli mi? İşini yapıyor mu? Sorularına cevap aramak daha doğru bir seçim olacaktır.

 

3 etkiyi tek tablette toplayan Finish quantum bulaşık tableti içinde likit yani sıvı formda bir parlatıcı ürün Mavi forma bir jel yer almakta. Söz konusu jel tamamen yağ lekeleri için hazırlanmış ve ayrıca toz deterjan etkisi bölümü ile üçlü kombinasyon sağlanmış durumda. Söz konusu bölüm beyaz ve bu bölüm zorlu kirler için mücadele vaat ediyor.

 

Finish ürünü dünya da son yıllarda en çok tercih edilen ve en yüksek müşteri memnuniyet puanını elde etmiş ürünlerden birisi. Bu nedenle pek çok alanda etki ettiklerini biz de test ettik. Ürün söz verdiği gibi cam ve şeffaf ürünler üstünde oldukça etkili. Çizilme ya da solma gibi etkiler 5 yıkama gerçekleştirdiğimiz halde gözlemlenemedi. Bu durum ürün için oldukça büyük bir artı.

Ürün Özelliklerine göz attığımızda;

 • Ön yıkama etkisi
 • Güçlü temizlik etkisi
 • Yağ sökücü etki
 • Kurutma etkisi
 • Kireçle mücadele etkisi
 • Düşük sıcaklıkta başarı etkisi
 • Çamaşır suyu etkisi
 • Filtreler için koruyucu etki
 • Cam koruma ve parlatama etkisi
 • Paslanmaz çeliklerde parlatma etkisi
 • Tek yıkama ile sorun çözme etkisi ve ambalaj olmadan kullanma kolaylığı sağladığını görüyoruz.

Finish Powerball Quantum Bulaşık Makinesi Deterjanı bizim için söz verdiği tüm farkları yaratarak geçer not alan ürünler arasında yer almayı başarıyor.

8 Genel Puan

Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz