FLORMAR TRİO CONTOUR PALET

Uygun Fiyat+4

19,99 TL

En İdeal Site: flormar.com.trflormar.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: flormar - 19,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:19 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
4

Cilt Tonları İçin En İyi Seçenek Flormar Trio Contour Palet

Flormar Trio Contour palet, flormar markasının çıkardığı popüler ürünler arasında yer alan flormar trio contour palet oldukça güzel ve tüm cilt tiplerine uygundur aynı zamanda yüz şekilleri ile de oldukça uyumludur. Kontör malzemeleri özellikle son zamanlarda oldukça popülerleşip moda haline gelmiş durumdadır hal böyle olunca da firmalar kontör paleti ürünlerini çoğaltmış, geliştirmişlerdir.

Flormar Trio Contour palet Kişiden kişiye değişen yüz tipi yüzünden birçok kontör paleti bulunmaktadır bu paleti almak için bireyler mutlaka kendi yapılarını bilmeli ve ona göre kontör paleti almalıdır.  Yüz hatlarını belirtilme de kullanılmakta olan kontör paletlerinin piyasa da birçok çeşidi bulunur fakat kaliteli bir ürün arıyorsanız size tavsiyemiz flormar trio contour palettir. Kontör paletleri genel olarak elmacık kemiğini belirginleştirmek için kullanılmaktadır.

Trio Contour Palet Nedir?

Flormar Trio Contour palet, flomar markasının ürettiği kontör paletidir bu palette müşterilere iki seçenek sunmaktadır.  Bunlardan birisi light medium’dur dedi bir diğer seçenek ise medium to dark seçeneğidir yani özetleyecek olursak bir ürünün içerisinde üç çeşit ton bulunmaktadır. Ürünün içerisinde ise iki çeşit bronzlaştırıcı ve bir adet aydınlattırıcı bulunmaktadır.

Flormar Trio Contour palet İçerisinde bulunmakta olan pigmentler sayesinde başarılı bir şekilde yüz kusurlarını kapatmaktadır doğal bir görünüm isteyenler için ideal bir üründür sürüldüğünde simli bir görünüm sunuyor. Kalıcılığı ise oldukça uzun sürüyor. Ürünün fiyatı ise piyasadaki ürünlere oranla geneldir.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    jale 12/02/2018 at 12:16

    Yüzüm de ki beğenmediğim noktaları bu ürün sayesinde kapattım fiyatı da oldukça uygun ve kaliteli

Yorum Bırakın

Temiz Temiz