Flossip Diş İpli Kürdan / 50 Adet

Uygun Fiyat+3

7,00 TL

En İdeal Site: trendyol.comtrendyol.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: Trendyol - 7,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:02 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
3

Diş Temizliğine Yardımcı Çözümler

Günlük hayatta en çok dikkat etmemiz gereken konulardan biri ağız ve diş sağlığımızdır. Sağlıklı bir gülüşün sırrı da ağız sağlığımızı düzenli ve kaliteli ürünlerle yapmamızdan geçer. Sadece dişlerimizi fırçalamak yeterli değildir tam ve eksiksiz temiz bir ağız istiyorsak Flossip Diş ipli kürdanı mutlaka evimizde bulundurmalısınız. Kaliteli ve kolay kullanımı sayesinde çok memnun kalacaksınız.

Ürün son derece hassas bir üretim ile ortaya çıkartılmış durumda. Bu nedenle çatallanma yapmayan yapısı ile diş etinizi ya da dişinizi acıtma ihtimali kalmıyor. Ayrıca kürdan kullanımının doktorlar tarafından yapılan uyarılarla dikkatli bir kullanım gerektirdiğini unutmamanız tavsiye edilmektedir. Ürünün çocukların uzanamadığı yerlerde saklamanız doğru olacaktır. Zira ürün gerçekten de son derece sivri bir yapıya sahip bu istenmeyen kazalara neden olabilir.

Flossip Diş ipini nasıl mı kullanmalıyız?

  • Yaklaşık 40-45 cm uzunluğunda ip koparın.
  • İpin iki ucunu orta ve işaret parmaklarınıza sarın.
  • Diş ipini dişinizin etrafında C şekli oluşturacak biçimde sıkıca sarın; ipi ileri ve geri hareketlerle itin ve çekin. Her diş için ipin temiz kısmıyla aynı adımları izleyin. Artık sağlıklı bir ağıza kavuşmanız Flossip diş ipli kürdanla çok kolay

Uygulama konusuna dikkatli bir şekilde yaklaşmanız uzun süre diş temizliğiniz ve ağız sağlığınız için yararlı olacaktır.

5 Genel Puan
Diş temizliği için hissedilir etki gösteriyor

Ağız temizliği için düzenli kullanılması fayda sağlayacaktır

Fiyat Fayda Dengesi Uyumu
7
Tüm Ekonomik Çevrelerce Satın Alınabilirlik
8
ARTILARI
  • Pürüzsüz bir yüzeye sahip
EKSİLERİ
  • Son derece sivri dizayn edilmiş bir ürün
  • Çocukların kullanımına uygun değil
  • Sivriliği istenmeyen batmalara neden olabilir
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz