Foot Doctor Kokuya Karşı Ayak Deodorantı

Uygun Fiyat0

12,50 TL

En İdeal Site: farmasanal.comfarmasanal.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: farmasanal - 12,50 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:52 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Foot Doctor Kokuya Karşı Ayak Deodorantı İle Ayak Kokusuna Son

                Foot doctor kokuya karşı ayak deodorantı, ayak kokularına son vermek için kullanılan kişisel ayak bakım ürünleri arasında yer almaktadır. İçeriğinde yüksek oranda parfüm bulundurmaktadır. Bu sayede ayaklara güzel bir koku verir ve ayaklarınızı tüm gün korur. Kolay kullanıma sahip olan ürün, ayaklara uygulandıktan sonra ayakkabı giymeye uygundur. Ayaklarda oluşan terlemeyi ve bunun sonucunda oluşan kötü kokuları azaltmaya yardımcı olmaktadır. Bu nedenle ürün, ayakkabı içerisinde ayağınızı terletmez ve ayağınızda oluşabilecek herhangi bir sorunu engellemeye yardımcı olur.

                Foot doctor kokuya karşı ayak deodorantı, ayak kokusunu giderici deodorantlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle ürün, günlük olarak veya ihtiyaç duyulduğu sıklıkta kullanılabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca içeriğinde bulunan antiperspirant formülü sayesinde ayaktaki terlemeyi ve ayakta oluşan kötü kokuları gidermektedir. Etkisini kullanıldığı andan itibaren gösteren deodorant, gün boyunca ayaklarınızı korumaya yardımcı olmaktadır. Rahatlatıcı özelliği sayesine en çok tercih edilen kişisel ayak bakım ürünleri arasında yer alan deodorant, kolay bir şekilde uygulanmaktadır.

Foot doctor kokuya karşı ayak deodorantı, yanlış ayakkabı seçimleri sonucu ayakta oluşan kötü kokulara son vermektedir. Kullanımı yaygınlaşması sayesinde kozmetik ürünler arasında sıklıkla tercih edilen bu ürün, göstermiş olduğu kısa sürede etkisi nedeniyle ayak kokusundan eser bırakmaz. Bu ürün sayesinde istediğiniz kadar yürüyebilir, spor yapabilirsiniz.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz