Foot Doctor Topuk Çatlak Kremi

Uygun Fiyat+2

16,50 TL

En İdeal Site: dermoeczanem.comdermoeczanem.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: dermoeczanem - 16,50 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 16:11 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

Foot Doctor Topuk Çatlak Kremi İle Ayak Bakımı

                Foot doctor topuk çatlak kremi, topuk çatlaklarını yumuşatmak isteyenlerin tercih etmiş oldukları ayak bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Ürün, düzenli kullanımlarda kısa sürede çatlakları gidermeye yardımcı olmaktadır. Ayrıca krem, topukları nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olduğu için en çok tercih edilen bakım kremleri arasında yer almaktadır. Foor Doctor topuk çatlak giderici krem güçlü içeriği sayesinde topuk çatlaklarınızdan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

                Foot doctor topuk çatlak kremi, E vitamini, Panthenol, Zeytinyağı ve daha birçok özel formülle üretilmiştir. Bu nedenle çatlakları derinlemesine sarıp, cildinizi her türlü dış etkenlere karşı korur. Ayrıca nemlendirici ve besleyici özelliğe sahip olan krem, ayaklarınızın bakımlı görünmesine yardımcı olmaktadır. Böylece ayak bakımına önem verenler, düzenli kullanımlarda göz alıcı sonuçları görmektedir. Ciltteki çatlakların iyileşmesini hızlandıran bu krem, onarıcı etki sayesinde cildin yenilenmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede cildin ihtiyaç duymuş olduğu nemi içeren krem, elastikiyeti sağlayan yağ asitlerini içermektedir. Ayrıca kolay kullanıma sahip olan krem, ayaklara sorunsuz bir şekilde sürülmektedir. Ayrıca sürüldükten hemen sonra üzerine çorap giyilmektedir.

                Foot doctor topuk çatlak kremi, doğal antioksidanlar içermektedir. Bu nedenle vücutta bulunan radikallerin cilde zarar vermesini önlemektedir. Böylece tamamen doğal kremler arasında yer alarak topuk çatlaklarına son veren krem, sağlığa zarar vermeyici özelliği sayesinde güvenle kullanılmaktadır.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz