Friendly Organic Leke Çıkarıcı 250 ml

Uygun Fiyat0

18,90 TL

En İdeal Site: botanikecza.combotanikecza.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: botanik eczane - 18,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:18 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Friendly Organic Leke Çıkarıcı, annelerin güvenle kullanabilmesi için özel formül ile üretilen organik leke çıkarıcıdır. Bitkisel kaynaklı ve organik formülasyonu sayesinde bebekleriniz için hem temiz hem de kimyasallardan arındırılmış bir ortam yaratmanızı sağlar.

İçerisinde organik nane ve okaliptüs yağı bulunan Friendly Organic Leke Çıkarıcı, inatçı lekeleri tek hamlede söküp atarken arkasında herhangi bir zararlı kalıntı bırakmaz. Ürün leke çıkarmadaki gücünü tamamen oksijenden alır. Organik formüle sahip olmasından dolayı özellikle çocuklu aileler tarafından çok fazla tercih edilir.

Friendly Organic Leke Çıkarıcı Özellikleri

Friendly Organic Leke Çıkarıcı, duvar, döşeme, halı, mobilya ve diğer tüm eşyalarda rahatlıkla kullanılabilir. Evcil hayvanlarınızın oluşturduğu lekeleri kolaylıkla söküp atar. Ahşap ve demir mobilyalarda bir türlü çıkmak bilmeyen parmak izlerinin kolaylıkla çıkararak eşyalarınızın parlamasını sağlar.

Ürün, sadece mobilyalarda değil aynı zamanda kumaş ve giysilerde de kullanıma uygundur. Özellikle bebeklerin önlüklerinde ve kıyafetlerinde oluşan zorlu lekeleri ekstra bir işleme gerek bırakmadan tek seferde çıkartır.

Friendly Organic Leke Çıkarıcı, doğal pH dengesine sahiptir. İçerisinde paraben ve zararlı kimyasallar yoktur. Bu yüzden bebeklerinizin eşyalarında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca alerjik bir cilde sahipseniz ürünü mutlaka kullanmanızı tavsiye ederiz. Özellikle egzama gibi günlük hayatı aksatan cilt problemleriniz varsa kıyafetlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Friendly Organic Leke Çıkarıcı Kullanımı

Ürün, limon esansı sayesinde hoş bir kokuya sahiptir. Kullandığı alanda oluşan tüm kokuları yok eder. Böylece sağladığı temizlik ile beraber ferah ve temiz bir ortam yaratır.

Ürün püskürtme başlığına sahiptir. Kir ve lekelerin bulunduğu yüzeylere direk püskürterek kullanmanız gerekir. Genel temizlik için dilerseniz bir miktar temizlik suyunuza karıştırabilirsiniz. Ancak diğer temizlik ürünleri ile karıştırmamalısınız. Toz veya genel yüzey temizliğinde yine püskürtme tabancasını kullanarak çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz