Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 400ML

Uygun Fiyat0

16,90 TL 28,90 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 16,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:30 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, makyaj temizlerken kadınların yaladığı tüm problemleri tek bir ürünle ortadan kaldırıyor. İçeriğindeki argan yağı sayesinde makyajınızı temizlerken aynı zamanda cildinizin beslenmesini de sağlıyor.

Kusursuz ve harika bir makyajın ardından cildinizi temizlemek çoğu zaman oldukça zordur. Özellikle waterproof yani suya dayanıklı ürünler ile yaptığınız makyajlarda bu durum daha da can sıkıcı bir hal alır. Her ne kadar makyajınızı temizlediğinizi derinlemesine temizlediğinizi düşünseniz de sabah uyandığınızda yastığınızda muhtemelen fondöten ya da rimel kalıntıları ile karşılaşırsınız.

Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu ile Tek Seferde Kusursuz Temizlik

Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, suya dayanıklı makyajlarda bile tek seferde derinlemesine temizlik sağlar. Cilt gözeneklerini arındırarak cildinizin rahat nefes almasına yardımcı olur. İçeriğinde argan yağıyla uzun süre nefes alamayan cildinizin beslenmesine ve canlı görünmesini sağlar.

Tek bir ürünle hem makyajın temizlemek hem de cildinizin rahat bir nefes almasını sağlamak için Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu aradığınız çözümü sunuyor. Tüm cilt tiplerinde rahatlıkla kullanılabilir bir yapıya sahiptir. İçeriği sayesinde tek hamlede makyaj ve yağ kalıntılarını adeta mıknastıs etkisiyle temizler.

Özellikle göz makyajında kullanılan suya dayanıklı rimel ya da eyeliner gibi ürünleri tek seferde çıkarır. Kirpik diplerine kadar göz çevrenizin derinlemesine temizlenmesini sağlıyor. Birçok makyaj temizleme ürününde karşılaşılan gözde yanma ya da ciltte gerilme gibi sorunlarla karşılaşılmıyor.

Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu kullanırken ovalamanıza gerek yoktur. Ürünü kullandıktan sonra ekstra durulama yapmanız gerekmek. Yüzünüzü derinlemesine temizledikten sonra cilt bakım rutininizde yer alan ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tek Bir Ürün ile Cildinizi Hem Temizleyin Hem de Besleyin!

Tüm cilt tipleri için uygun olan ürün, cildinizde rahatlatıcı bir etki yaratıyor. Bu sayede tüm gün makyajdan dolayı yorulan cildinizin rahatlayarak nefes almasını sağlar. Göz makyajı başta olmak üzere tüm makyaj için tek bir ürün olması farklı ürünlere gerek kalmadan kolay bir şekilde makyajın temizlenmesini sağlıyor.

Tek bir ürünle makyajınızı temizlerken cildinizi beslemek ve cildin ihtiyaç duyduğu nemi kazandırmak için makyaj temizle suyu arıyorsanız Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu tam da aradığınız ürün olacaktır. Tek üründe birde çok özelliğin bir arada bulunması her şeyden önce dakikalarca süren makyaj temizleme problemini ortadan kaldırıyor. Bu da ürünün sağladığı en büyük avantajlardan biri oluyor.

8.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
8
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Şeyda ve Alp Anlatıyor: Garnier Micellar ile Cadılar Bayramı Makyajı Nasıl Çıkarılır?

Şeyda Erdoğan, şimdiden Cadılar Bayramı için hazırlanmışken Alp Kavasoğlu yaptığı muhteşem makyajdan emin olamadı ama yardıma koşmak için Garnier ...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz