GARNİER MİNERAL SAF TEMİZ ARINDIRICI ETKİ DEODORANT

Uygun Fiyat+3

10,99 TL

En İdeal Site: trendyol.comtrendyol.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: trendyol - 10,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 18:43 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
3

Terlemek Artık Sizin İçin Kabus Değil

Garnier kozmetik sektöründe ve cilt bakım ürünleri alanında öncü bir firma. Markanın ürettiği her ürün dermatolojik olarak ileri düzey laboratuarlar da test edilerek kullanıcıya sunuluyor. Ürünlerin doğallığı ve cilde zarar vermemesi adından söz ettiren ve tercih edilen bir marka olmasını sağlıyor.

Garnier Mineral Saf Temiz Arındırıcı Etki Deodorant ürünü ile de yine kullananlara farklı ve ayrıcalıklı hissettirecek bir ürün sunuyor. Bu deodorant ile banyo sonrası temizliği ve ferahlığı cildinize hapsederek uzun süre bu pürsüzlüğü yaşamanızı sağlıyor. Arındırıcı özellikteki çay ağacı yağları ile ter kokusunu yok eder. Uzun süre kalıcı koku sağlar.

Ürün İçeriğinde Neler Yer Alıyor

İçeriğindeki yağlar ile terin kaynağına nüfus ederek ilk 48 saatte etkili bir anti-perspirant deodorant olarak ıslaklık emiciliği sayesinde teri sünger gibi emer ve kokuyu yok eder. Kıyafetlerinizi ve koltukaltınızı uzun süre kuru ve ferah hissetmenizi sağlayan ürün cildinizin nefes almasına yardımcı olur. Alkol içermez ve cilde zarar vermez dermatolojik testlerden geçmiştir.

Cildinizi hassas dokunuşlar ile şımartacak olan bu ürün ile ter kokusuna veda edeceksiniz. Cilt dostu bu ürün ile tanıştıktan sonra bir daha vazgeçemeyeceksiniz. Ürün markanın ürünleri arasında ön plana çıkmış ve diğer deodorantlara da fark atmış durumda. Bu ayrıcı özellikleri ile sıradan deodorantları bir kenara bırakarak tercih edeceğiniz farklı bir ürün olarak bu deodorantı kullanmalısınız.

Banyodan Yeni Çıkmış Gibi Temiz Hissettiren Yeni Garnier Mineral’le Tanışın!

Gün boyu ferahlığını korumak ve her ortamda banyodan yeni çıkmış gibi temiz hissetmek için Yeni Garnier Mineral'le tanışın! Her banyoda su ve sabundan sonra yeni Garnier Mineral'i...

6.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    selma 09/02/2018 at 16:23

    Ter kokumu kısa süre de geçirdi ve cilde zarar vermediği için bu ürünü çok sevdim tavsiye ederim

Yorum Bırakın

Temiz Temiz