Giorgio Armani Acqua Di Gio Edt 200 Ml Erkek Parfüm

Uygun Fiyat0

327,90 TL 520,00 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 327,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:34 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Giorgio Armani Acqua Di Gio, taze ve doğal kokusu ile deniz ve güneşin temsilcisi Akdeniz’in özgür ruhunu teninize taşıyor. İçerisinde yer alan biberiye, bergamot, yasemin yaprağı ve kaya gülü gibi kokularla adeta bir parfümden daha fazlasını yansıtıyor.

Giorgio Armani Acqua Di Gio ile Akdeniz Ruhunu Teninize Yansıtın!

Giorgio Armani Acqua Di Gio

Armani, birçok sektörde olduğu gibi parfüm denildiğinde de özellikle erkek parfümlerinde önde gelen markalardan birdir. Erkek ruhunu en iyi şekilde yansıtan ve farklı zevklere uygun kokuları ile teninize yakışacak parfüm yelpazesinde en çok rağbet gören parfümlerden biri de Giorgio Armani Acqua Di Gio adlı parfümüdür.

Doğru parfümü seçmek oldukça önemlidir. Teniniz ve ruhunuzu yansıtan bir koku hem tarzınızı hem de ruhunuzu tamamlayacak önemli bir parçadır. Doğru notaların yer aldığı ve teniniz ile bütünleşecek bir parfüm çekicilik, özgürlük ve daha birçok duygu size sadece kokusuyla yaşatır.

Giorgio Armani Acqua Di Gio, hoş ve taze kokusuyla Akdeniz esintisini ruhunuza yansıtarak ruhunuzun bir deniz misali özgürleşmesini sağlayan bir kokuya sahip. Otantik tatları bir araya getirerek hem seksi hem de özgür hissettirmekle kalmıyor aynı zamanda etrafınızdakilere de kokusuyla aynı duyguları yaşatıyor.

Birçok erkek parfümünün ağır kokusunun karşın Giorgio Armani Acqua Di Gio, taze ve hafif kokusuyla daha canlı bir etki yaratıyor. Bu özelliği ile 20-30 yaş arası erkeklerin aradığı hafif parfümler listesinin ilk sırasında yer alıyor diyebiliriz. Parfümün hafif kokusu sizi aldatabilir. Sanılanın aksine hafif kokusu ile uzun süre kalıcılığa sahip. Özellikle gündüz kullanımlarında tercih edilen parfümü dilerseniz gecede kullanabilirsiniz.

Giorgio Armani Acqua Di Gio Notaları

Tepe Notaları: bergamot, limon, yeşil mandalina, portakal çiçeği ve Calabria

Kalp Notaları: Yasemin Yaprağı, Kaya Gülü

Dip Notaları: Biberiye, Endonezya Paçuli

Baharatlı, Çiçeksi, Ferah ve Turunçgil koku tipine sahip parfüm günlük kullanıma uygundur. Dilerseniz giysilerinizde dilerseniz de teninizde kullanabilirsiniz. Her cilt tipine uygun olarak üretilen parfüm tüm testlerden başarılı bir şekilde geçmiştir ve herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmamaktadır. Ancak bileşenlerinden herhangi birine alerjiniz varsa ürünü satın almadan önce buna dikkat etmelisiniz.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz