HİGHGENİG LEKE ÇIKARMA MENDİLİ

Uygun Fiyat+2

9,07 TL

En İdeal Site: al.com.tral.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: AL - 9,07 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:11 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

Leke Çıkarma Temizliğinde Uzman Takviye  

Highgenic leke çıkarma mendili gündelik hayatta pratik bir çözüm olarak karşımıza çıkmış durumda. Bu mendil sayesinde evde, okulda, işte ya da herhangi başka bir yerde oluşabilecek tüm lekeler için çözüm olarak piyasa da yerini aldı. Yaptığımız incelemeler sonunda ise ürün ve markanın tüm ürünlerine karşı büyük bir ilginin bulunduğu sonucuna vardık.

Highgenig markasının bu temizleme mendili de en gözde ürünleri arasında yerini almış durumda. Bu ürünü dilediğiniz her yerde kullanmanız mümkün. Bir kutu da 10 adet bulunuyor. Piyasada bulunan leke çıkarıcı ürünlerine oranla oldukça iyi bir fiyat ile sunulmaktadır. Günlük hayatta meydana gelebilecek çikolata, çay ya da ruj tarzı lekeleri saniyeler içinde çok kolay bir şekilde temizleyebileceksiniz.

Teknik Detaylar ve Kullanım Şekli

Temizlik konusunda size hayatınızda kolaylık sağlayan bu ürünü asla çantanızdan, cebinizden ayırmayınız. Üstelik bu mendil leke çıkarıcı deterjanlarla aynı etkiye sahip bir yağ lekesini saniyeler içerisinde çıkarmayı kim istemez ki.

Highgenig leke çıkarıcı mendil ile kıyafetlerinizi, eşyalarınızı, halı, koltuk ya da kumaşlı her şeyi hiçbir iz kalmadan çok kolay bir şekilde çıkarabileceğiniz kanıtlanmış durumdadır. Üstelik bu mendili kullanmanız da zahmetli değil. Lekeyi temizlerken mendili beyaz bir bez yardımı ile lekenin tam olarak altına yerleştirmeniz gereklidir. Daha sonrasında ise içten dışa doğru yavaş bir şekilde silerek temizlemeniz yeterli olacaktır.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    bahtiyar 13/02/2018 at 13:58

    Ofisim de çok işe yarayan bir ürün kıyafetlerime dökülen her lekeyi saniyesinde çıkardı tavsiye ederim

Yorum Bırakın

Temiz Temiz