HOMECARE TEKSTİL KUMAŞ YÜZEYDEN YAĞ LEKE ÇIKARICI SPREY

Uygun Fiyat+1

26,18 TL

En İdeal Site: sonteklif.comsonteklif.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: sonteklif - 26,18 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:41 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

 Ürün Sabit Yüzeylerde Yer Alan Lekeler İçin Çözüm Sunuyor

                Homecare markası ev bakım ürünleri üretimi yapan Alman bir marka. Ev bakım ürünleri sektöründe öncü bir konumda yer alıyor. Homecare tekstil kumaş yüzeyden yağ leke çıkarıcı sprey ürünü Türkiye’de üretiliyor. Ürün endüstriyel leke çıkarıcı olarak anılıyor.

Dokuma ürünler ve kumaşlar üzerinde oluşan her türlü lekeyi kuru bir şekilde hızlıca temizler ve geride iz bırakmaz. Etkili olduğu alanlar yağ lekeleri makine yağı, yemek lekeleri ve yağları gibi birçok baş etmesi zor yağ lekeleridir. Ürünü kullanabileceğimiz birçok kumaş türü mevcut, sentetik kumaşlar, yünlü ya da dokumalar, kadife ve ipek gibi özel kumaşlar hiç fark etmez güvenle kullanılabilir.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Homecare tekstil kumaş yüzeyden yağ leke çıkarıcı sprey uygulandığı kumaşların dokusuna zarar vermez. Renk değişikliğine ya da deformasyona neden olmaz. Ürünü kullanırken uyguladığınız eşyanızın zarar görmesi söz konusu değildir. Ürün birçok kumaş üzerinde denenmiş ve herhangi bir ürüne zarar verdiği gözlenmemiştir.

Özel laboratuvarlarda test edilerek satışa sunulan ürün bu konuda müşteriye garanti vermektedir. Gönül rahatlığı ile alıp kullanabileceğiniz Homecare tekstil kumaş yüzeylerden yağ leke çıkarıcı sprey yalnızca evinizde değil araçlarınızdaki koltuk lekeleri, iş yerlerinizde oluşacak kumaş lekeleri gibi her alanda kullanıma uygundur. Çok amaçlı ve pratik olan ürün sprey olması ve ambalajının portatif olması dolayısıyla da kolay kullanım sağlar.

6.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    nefes 13/02/2018 at 14:07

    Gömlek lekelerinde inanılmaz çözüm

Yorum Bırakın

Temiz Temiz