HOMECARE TEKSTİL YAĞ LEKE ÇIKARICI SPREY

Uygun Fiyat+3

48,70 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 48,70 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:53 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
3

Homecare markası leke çıkarıcı ürünler üzerinde özel çalışmalar yaparak her geçen gün bir adım daha ilerleyerek yeni ürünler sunuyor. Firmanın ürettiği Homecare Tekstil Yağ Leke Çıkarıcı Sprey bunlardan yalnızca bir tanesi. Ürün uygulama alanının geniş olması ve kimyasallığın minimize edildiği bir laboratuar ürünü olması dolayısıyla ön plana çıkıyor.

Her türlü kumaş üzerinde güvenle kullanılabilir. Ürünü lekeli bölgeye uyguladığınızda herhangi bir renk değişikliği ve deformasyona neden olmaz. Özen gösterdiğiniz ve sizin için değerli olan kıyafet ve eşyalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renkli olan kumaşlarda renk akması ya da değişikliğe neden olmaması için özel üretilmiştir. Hassas kumaş türlerinde narin ipeklerde hiç tereddüt etmeden kullanabilir harika sonuçlar alabilirsiniz.

Firma Homecare Tekstil Yağ Leke Çıkarıcı Sprey ile evde, iş yeri ya da aracınızda lekeli olan bölgeye rahatlıkla uygulamanız için kolay kullanımlı ve portatif bir ambalaj tercih etmiş. Tek başınıza kolaylıkla uygulayabileceğiniz ürün kuru bir temizlik sağlar ve herhangi bir leke ya da ıslaklık bırakmaz. Uygulandığı bölgede olan leke inatçıysa tekrarlanmasında hiçbir sakınca yoktur.

Güvenle kullanabilirsiniz. Tüm yağ lekelerinde, yemek ve makine yağlarının çıkartılmasında ilk tercih edilen ürün olmalıdır. Homecare Tekstil Yağ Leke Çıkarıcı Sprey ile inatçı ve kâbusunuz olan tüm yağları yok etmeniz mümkün. Yağ lekelerin temizliği artık çok kolay.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz