Hunca HOME PROFESSİONAL BANYO VE WC TEMİZLEYİCİ

Uygun Fiyat0

24,00 TL

En İdeal Site: marketpaketi.commarketpaketi.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: marketpaketi - 24,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:25 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Hunca Home Professional Banyo İle Daha Detaylı Temizlik

Hunca home Professional banyo ve wc temizleyici ile Temizlik yaparken tuvalet ve banyo temizliğine çok dikkat edilmelidir. Zira Birçok leke çıkarıcı, krem temizlik ürünleri, beyazlatıcı ve güzel koku veren ürünlerden faydalanarak temiz ve ferah bir banyo ve tuvalet için çabalarız. Bu ürünleri kullanırken kimyasal içerikli olmaları nedeniyle hem sağlığımıza hem de banyo ve tuvalette ki fayans ve seramiklerimize zarar verebilir.

Bunu önlemek için kimyasal içerikli olmayan ürünler kullanmak gereklidir. Hunca home Professional banyo ve wc temizleyici ürünleri ile size ihtiyacınız olan fosfat ve ağartıcı içermeyen özel bir formül ile kimyasal içerikli temizleyicilerden kurtarıyor. Hunca bu ürünü ile mısır yağı ve doğal inhibitörler sayesinde içeriğinde kimyasal olmayan bir üründür.

Hunca home Professional banyo ve wc temizleyici Konsantre ve ekonomik bir üründür bütçenizi zorlamaz. Formülü güçlüdür ve zor kirlere karşı etkilidir. Seramik yüzeylerde oluşan kirler ve derz aralarında biriken tortulara karşı güçlüdür. Banyo ve musluk bataryalarında tam bir temizlik sağlar. Kullanıldığı yüzeye zarar vermez, tahrip etmez.

Hunca home Professional banyo ve wc temizleyici Uygulama Özellikleri

  • 1 litre suya 6 kapak ilave ederek fırça ve sünger yardımı ile kirli bölgeye uygulanır ardından duru su ile yıkanır. Anında parlaklık ve temizlik sağlar.
  • Zorlu kirlere karşı etkili sonuç almanızı sağlar. Hızlı ve etkili temizlik yaparken kimyasallara maruz bırakmaz.
  • Sağlığınıza ve temizlediğiniz yüzeylere zarar vermeden temizlik yapmanız Hunca Home Professional Banyo ve Wc temizleyici ürünü ile mümkündür.
7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz