İZİWASH RENK KORUYU MENDİL

Uygun Fiyat+1

49,90 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 49,90 TL
Fiyat Geçmişi
×
Fiyat Geçmişi hepsiburada
Son Güncellemeler:
  • 49,90 TL - 06/11/2022
  • 69,90 TL - 22/10/2022
Süresi: 22/10/2022
  • Highest Price: 69,90 TL - 22/10/2022
  • Lowest Price: 49,90 TL - 06/11/2022
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:02 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Ürün sayesinde renkli ve beyaz kıyafetler bir arada yıkanabilmekte olup en iyi şekilde kıyafetlerinizi korumaktadır. Normalde beyaz ve renkliler bir arada yıkanır ise kıyafetlerin renginde bir takım bozulmalar meydana gelir. Sevdiğiniz kıyafetler maalesef bozulabiliyordu ama bu ürün bu sorunu yok ederek ikisinin de bir arada yıkanmasına olanak sağlamaktadır. İziwash renk koruyu mendil de bulunan gözenekler ve mikro cipler sayesinde bu mendil renkleri kendi üzerine toplayarak oluşacak olumsuz durumu yok eder. Böylece kıyafetleriniz renkleri solmadan orijinal bir şekilde kalır.

Mendil her türlü cins kıyafetinizin kullanımına uygun olup çamaşır makinalarında kullanım için tasarlanmıştır. Bu mendil sayesinde çamaşır ayrımı yapmayacak ve zaman kaybetmeyerek zamandan avantaj sağlayacaksınız. Ürünü sadece renkli ve beyaz kıyafetleri yıkarken kullanmak zorunda değilsiniz.

Aynı zamanda beyaz kıyafetleri yıkama işleminde ya da renkli kıyafetleri yıkama işleminde de tercih edebilirisiniz. Mendili düzenli kullandığınız takdirde kıyafetlerinizin renklerini daha da canlandırarak ilk gün ki renklerine kavuşturmaktadır.

İziwash renk koruyu mendiller sayesinde zamandan ve maddi açıdan tasarruflar elde edeceksiniz. Eğer öğrenci ya da çalışan kişiler iseniz bu mendil sizleri zaman kaybından kurtaracaktır. İziwash renk koruyu mendillerden bir tanesini çamaşır makinasına kıyafetlerinizi koyarken içine atmanız yeterli olacaktır. İziwash renk koruyucu mendillerin bir paketi içerisinde 12 adet mendil bulunur bu da 12 yıkama işlemi ile eş değerdir.

İZİ WASH RENK KORUYUCU MENDİL

Üstün Alman teknolojisi izi wash renk koruyucu mendiller artık Türkiye de Ürünümüz 12 li paketlerde olup sipariş verdiğiniz takdirde orijinal kutusunda 1 paket toplam da 12 adet...

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz