Johnson’s Baby Işıldayan Parlaklık Serisi 200 ml Kolay Tarama Spreyi

Uygun Fiyat+1

12,99 TL 17,00 TL

En İdeal Site: trendyol.comtrendyol.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: trendyol - 12,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:37 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Çocuk Cildi İçin Hassas Yaklaşım

Çocukların hassas ciltleri ve hassas saç telleri için uygun olarak tasarlanmıştır. Özellikle her banyo sonrası saçları ile uzun süre uğraşıp uzun süre oluşan karışıklığı çözüme kavuşturmak isteyenler için son derece faydalı olacaktır. Özellikle uzun saçlı bayanların ve erkeklerin son derece beğenisini kazanacak bir yapıda olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

 

Ürün zararlı madde ihtiva etmez. Günümüzde zararlı kimyasal içermeyen ürünlere ulaşabilmek oldukça zorlaşmaktadır. Bu nedenle piyasa da dolaşabilen pek çok taklit üründen korunmak ve orijinal ürünlerin de güvenli içeriklere sahip olduğundan emin olmak son derece büyük önem kazanmıştır. Bu yönü ile ürünü incelediğimizde cilt ve saç sağlığına zarar verecek içeriklere rastlamadığımız söylememiz doğru olacaktır.

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Uygundur

Çok çabuk dolaşan saçları çözmek amacı ile kullanılır. Özellikle rüzgarlı bir havadan sonra eve dönen her uzun saçlı bireyin aşina olduğu saçları bir arada düzenli tutabilme zorluğuna karşın ürünü banyo sonrasında kullanmak saçların bir sonraki banyoya kadar birbirine dolaşmasını engelleyecektir.

Islak yahut kuru saça uygulanması mümkündür. Ancak ıslak saça uygulandığında daha hızlı sonuç vermektedir. Işıldayan parlaklık serisi şampuanı da, gerçek göz yakmayan formülüyle saçın doğal parlaklığının artmasına elektriklenmesinin azalmasına ipeksi bir yumuşaklıkta kalmasına ve gün boyu sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Banyodan sonra hiç çözülmeyecek gibi dolaşan saçlara çözüm olarak geliştirilmiş Johnson’s Baby Işıldayan Parlaklık Serisi 200 ml Kolay Tarama, aynı zamanda saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.

Johnson’s baby Işıldayan Parlaklık Serisi, Saçlarda Prenses Işıltısı

7 Genel Puan
Saç Bakımı ve Karışıklığını Önlemek İçin Devrimsel Bir Ürün

Johnson's Baby Işıldayan Parlaklık Serisi 200 ml Kolay Tarama Spreyi ipek proteinleri ve argan yağı içerir.

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
8.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    beyzanur 13/02/2018 at 12:06

    yeğenim saçlarını hiç taratmadığı için karışmıştı ve biz bu ürünle hem saçlarını açtık hemde sağlıklı görünüme sahip oldu

Yorum Bırakın

Temiz Temiz