Kärcher K 2 Basic

Uygun Fiyat+1

3,00 TL

En İdeal Site: koctas.com.trkoctas.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: koctas - 3,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:22 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Kärcher K 5 İle İdeal Temizlik

                Kärcher K 2 Basic, evin tüm çevresi, bisikletler, bahçe mobilyaları ve daha birçok konuda yüksek performans özelliği sayesinde temizlik hizmeti sunan makineler arasında yer alıyor. Ürün, son derece kaliteli ve kullanışlıdır. Kolay taşıma özelliği sayesinde her yere rahat bir şekilde taşınmaktadır. Ürün, K tipi aralıklı kullanımlar için en ideal temizlik makineleri arasında yer alıyor. Ayrıca hafif yapısı sayesinde elde kolayca tutulabilme özelliğine sahiptir.

Kärcher K 2 Basic, tek yönlü püskürtme namlusuna sahip olduğu için, en detaylı temizlik işlerini yapmaktadır. Böylece en uç noktalardaki kirleri yok ederek kaliteli hizmet sunmaktadır. Ayrıca üründen bulunan kir sökücü namlu sayesinde motor güvenle korunmaktadır. Temizlik konularında en hassas hizmeti sunarak müşterilerinin zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olan makine, detaylı temizlik hizmeti sayesinde müşterilerinin yünü güldürmeye devam ediyor. Ayrıca üründe yer alan takı çıkar sayesinde hortum kolay bir şekilde çıkarılıp takılmaktadır.

Kärcher K 2 Basic, yüksek basınç tabancasına sahip olan makine, 1,4 motor gücüne sahip olduğu ideal temizlik hizmeti sunmaktadır. Üstelik saha performansı sayesinde üründe yer alan bahçe hortumu adaptörü ile bahçelerde bulunan mobilyalar rahat bir şekilde temizlenmektedir. Üstelik üründe yer alan dayanıklı su filtresi sayesinde pompa kirlerden korunmaktadır. Böylece inatçı kirleri kolay bir şekilde söken makine, tabanca ve basınç hortumu sayesinde en raht temizlik hizmetini sunmaktadır.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz