Kärcher K 2 Full Control Home

Uygun Fiyat+1

562,50 TL

En İdeal Site: sahibinden.comsahibinden.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: sahibinden - 562,50 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:46 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Kärcher K 2 Full Control Home İle Kalıcı Temizlik

Kärcher K 2 Full Control Home yeni nesil temizlik malzemeleri arasında yer almaktadır. Hedefe yönelik basınç ayarlaması sayesinde temizlenecek olay yerleri en kısa sürede temizleyen bu ürün, ev kiti basınçlı yıkama malzemeleri arasında yer almaktadır.

Kärcher K 2 Full Control Home Ürün, güvenilir temizlik hizmeti sunduğu için ürünün kullanımında herhangi bir soru oluşmamaktadır. Tüm evler için en ideal yıkama makineleri arasında yer alan bu ürün, evdeki geniş alanlar ve hafif kirler için en kullanışlı yıkama makineleri arasında yer almaktadır.

Kärcher K 2 Full Control Home Sağladığı Faydalar

  • Kärcher K 2 Full Control Home hafif kirler için mükemmel bir sonuç ortaya çıkarmaktadır.
  • Evin her bölümünü en kısa sürede temizleyerek dört dörtlük bir hizmet sunmaktadır.
  • Üstelik bu ürün sayesinde uzun süre kalıcı temizlik yapmak daha kolay olmaktadır.
  • Su lekesi bırakmayarak temizlik hizmeti sunan bu ürün, bahçe aletleri, bisikletler, mobilya kirlerini çıkarmak için en mükemmel yıkama makineleri arasında yer almaktadır.

Kärcher K 2 Full Control Home sorunsuz ve sarsıntı yapmayacak şekilde çalıştığı için en mükemmel sonuçları sunmaktadır. Üstelik bu ürün, düşük, orta ve yüksek gibi kolay ayarlanabilir basınç ayarına sahip olduğu için artık evler, bahçeler kısacası her yer istenilen basınç ayarında temizlenmektedir.

KARCHER FULL CONTROL K2 HOME 110BAR PRESSURE WASHER 1.4KW | Screwfix

Screwfix - Karcher K2 Full Control Home pressure washer with Full Control click system that helps select the perfect pressure setting. Wheels and extendable handle make it easy to manoeuvre....

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz