Kärcher K 2 Home

Uygun Fiyat+1

499,00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 499,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:05 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Kärcher K 2 Home İle Tam Temizleme

                Kärcher K 2 Home, kaliteli temizlik makineleri arasında yer almaktadır. Her türlü temizlik işlerini 7/24 sorunsuz bir şekilde yaparak hizmet sunan makine, yüksek performans göstermesi sayesinde tüm zorlu kirleri en kısa sürede sökmektedir. Ürün, alan performansı sayesinde dört dörtlük hizmet sunmaktadır. Böylece tam temizleme gücü sayesinde ürünü kullanan kişiler bu üründen memnun kalmıştır. Ayrıca ürün, kablo sarma çengeline sahip olduğu için kolay bir şekilde sarılmaktadır. Böylece kabloyu doğru bir şekilde saran bu çengel sayesinde diğer makineler gibi dakikalarca kablo sarma derdiniz sona ermiştir.

Kärcher K 2 Home, üç pistonlu eksenel pompaya sahiptir. Bu nedenle hiçbir bakıma ihtiyaç duymamaktadır. Ayrıca cihazda çamaşır makinelerinde olduğu gibi entegre deterjan emme mekanizması bulunmaktadır. Bu sayede makineye deterjan bırakma gibi işlemler rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca 4 m yüksek basınç hortumuna sahip olan bu ürün, en uç noktalardaki yerleri temizleyerek tam temizleme hizmeti sunmaktadır.

Kärcher K 2 Home, yüksek hızda saha performansı göstererek saatlerce temizlik hizmeti sunmaktadır. Ayrıca üründe yer alan bahçe hortumu adaptörü sayesinde makine, bahçeleri tertemiz ederek yüksek temizlik hizmeti sunmaktadır. Kaliteli ürünler arasında yer alarak en uygun fiyatlara sahip olan ürün, tüm dillerde kullanım açıklamasına sahiptir. Bu sayede ürünü kullanan herkes ürünün açıklamalarını detaylı bir şekilde okumaktadır.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz