Kärcher K 2 Premium Full Control *EU

Uygun Fiyat0

1,00 TL

En İdeal Site: koctas.com.trkoctas.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: koctas - 1,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:53 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Kärcher K 2 Premium Full Control *EU İle Kontrol Elinizde

                Kärcher K 2 Premium Full Control *EU, her yerde kolay kullanıma sahip olan temizlik makineleri arasında yer almaktadır. Kaliteli ürün olma özelliğine sahip olan bu makine, yüksek performans özelliği sayesinde dört dörtlük temizlik hizmeti sunmaktadır. Deterjan ayarı ve 3 basınç ayarına sahip olan ürün, tüm yüzeyler için uygun ayarı belirlemenize yardımcı olmaktadır. Bu sayede temizlik kontrolünü elinize alarak istediğiniz zaman bu makineyle temizlik işlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

                Kärcher K 2 Premium Full Control *EU, kablo desteği sayesinde ürünün kısa südre toplanmasına yardımcı olmaktadır. Üründe bulunan teleskopik tutamak özelliği sayesinde kullanışlı çekme yüksekliği ile her yerde saklanama ve kolay bir şekilde toplanma özelliğine sahiptir. Güvenilir yıkama ürünleri arasında yer alan Kärcher K 2 Premium Full Control *EU, kir sökücü namlu özelliği sayesinde kirleri kolay bir şekilde söküp atar. Ayrıca aksesuarsız bir şekilde 4,6 kg ağırlığına sahip olan makine, bu özelliği sayesinde her yere taşınmaktadır.

Kärcher K 2 Premium Full Control *EU, makineye kolay bağlantı özelliği sayesinde hortum sorunsuz bir şekilde takılmaktadır. Ayrıca üründe bulunan boru temizleme kiti sayesinde kolay bir şekilde temizlik işleri yapılmaktadır. Bu sayede temizlik yapma derdiniz olmadan yarım kalan işlerinizi kısa sürede bitirerek kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

KARCHER FULL CONTROL K2 HOME 110BAR PRESSURE WASHER 1.4KW | Screwfix

Screwfix - Karcher K2 Full Control Home pressure washer with Full Control click system that helps select the perfect pressure setting. Wheels and extendable handle make it easy to manoeuvre....

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz