Kärcher K 3 Full Control Car *EU

Uygun Fiyat0

629,99 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 629,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:48 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Kärcher K 3 Full Control Car *EU Yardımıyla Garantili Temizlik

                Kärcher K 3 Full Control Car *EU, tüm yüzeyler için en uygun temizlik makineleri arasında yer almaktadır. Ürün, kolay kullanıma ve taşıma özelliğine sahiptir. Yüksek basınç performansı sayesinde yüzeylerde oluşan tüm lekeleri kolay bir şekilde yok eden bu ürün, çeşitli aksesuarları ve kablo desteği ile kolay temizleme hizmeti sunmaktadır. Özellikle evlerde yapılan temizliklerde yerlere su sıçratmamasından dolayı bu ürün, en çok kullanılan basınçlı temizlik makineleri arasında yer almaktadır. Özellikle bu ürün sayesinde ev, bahçe gibi yerler fazla zaman alamdan kolay bir şekilde temizlenmektedir.

Kärcher K 3 Full Control Car *EU, kolay temizlenebilir özelliği sayesinde kullanıcılarına zorlu yaşatmamaktadır. Garantili ve kaliteli olması sayesinde temizlik işlerinde öncü makineler arasında yer alan ve boru temizleme kiti sayesinde kolay temizlenebilme özelliğine sahip olan bu ürün, bulundurmuş olduğu çeşitli aksesuarlar sayesinde en garantili hizmeti sunmaktadır.

Kärcher K 3 Full Control Car *EU sunmuş olduğu detaylı temizlik işlerinde asla sınır tanımamaktadır. Günün 24 saati temizlik işlerini sorunsuz bir şekilde yaparak sizleri temizlik işlerinden kurtaran bu ürün, açılı püskürtme borusu sayesinde en uç noktaları temizlemektedir. Ayrıca 2 yıl garanti uzatma özelliği sayesinde artık bu üründe oluşan herhangi bir sorun durumunda anında garanti hizmeti devreye girmektedir.

Kärcher K3 Full Control Car & Home

Högtryckstvätt anpassad för sporadisk användning på mindre ytor med lätt sittande smuts. Önskat tryck regleras med spolröret och tillsammans med displayen i handtaget ger det rätt...

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz