Kärcher K 3 Full Control Home T150 *EU

Uygun Fiyat0

1.199,00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 1.199,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 16:04 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Kärcher K 3 Full Control Home T150 *EU İle Erken Temizlik

                Kärcher K 3 Full Control Home T150 *EU, detaylı temizlik hizmeti sunan basınçlı yıkama makineleri arasında yer almaktadır. Ürün, kaliteli ve güvenilir olma özelliği sayesinde tercih edilme sayısını artırmıştır. Evde, bahçede, her yerde kolay kullanım sahip olarak temizlik hizmet sunan ürün, kalite standartları çerçevesinde hizmete sunulmuştur. Hizmet konusunda 7/24 hizmet sunan cihaz, üç basınç ayarına sahiptir. Ayrıca üründe bulunan deterjan ayarı sayesinde temizlenecek olan yerler için uygun ayarın belirlenmesi sağlanmaktadır.

                Kärcher K 3 Full Control Home T150 *EU, bahçe hortumu adaptörü, açılı püskürtme borusu, boru temizleme kiti, kum ve yaş püskürtme kiti, su filtresi ve daha birçok aksesuara sahiptir. Bu aksesuarlar sayesinde erken temizlik hizmet sunulmaktadır. Ayrıca bu aksesuarlar garantili olduğu için temizlik konusunda asla sorun yaşanmamaktadır. Her dilde kolay kullanım kılavuzuna sahip olan bu ürün, müşterilerini detaylı bir şekilde bilgilendirerek nasıl kullanıldığını açıklamaktadır.

Kärcher K 3 Full Control Home T150 *EU, yerlere su damlatmama özelliği sayesinde evlerde en sıklıkla kullanılan makineler arasında yer almıştır. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneğine sahip olan ürün, temizlik için tüm evlerde bulunması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Bu nedenle erken temizlik için en ideal hizmeti sunan ürün, müşterilerinin yüzünü güldürerek sorunsuz bir şekilde temizlik hizmeti sunmaya devam ediyor.

Karcher K3 Full Control

Παρουσίαση των δυνατοτήτων και εφαρμογών του πλυστικού μηχανήματος Karcher K3 Full Control.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz