Kärcher K 3 Full Control

Uygun Fiyat+1

1.099,00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 1.099,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:21 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Kärcher K 3 Full Controlle Profesyonel Temizlik

Kärcher K 3 Full Control en güvenilir basınçlı yıkama makineleri arasında yer alan bu ürün, üç basınç ayarı ve deterjan ayarı sayesinde sizlere en uygun ayarı belirlemenize yardımcı olarak, temizlik işlerinizde sizlere zamandan tasarruf sağlamaktadır. Ürün, kullanışlı ve elle tutulabilir özelliğe sahip olduğu için, her yere zahmetsizce taşınmaktadır. Detaylı temizlik yapmak isteyenler için en kaliteli temizlik ürünleri arasında yer bu makine, kullanışlı çekme yüksekliğine ve kompakt saklama için geri çekilebilir özelliğe sahiptir. Ayrıca geniş boyuta, yüksek enerji gücüne sahip olan bu ürün, yüksek basınç tabancası ile en detaylı temizlik hizmetini sunmaktadır.

Kärcher K 3 Full Control, alanında en iyi temizlik hizmeti sunan ürünler arasında yer almaktadır. Bu nedenle yüksek performans özelliği sayesinde sizlere profesyonel hizmet sunan makine, temiz tank özelliği ile deterjan uygulamasını kalaylaştırıcı hale getirmektedir. Bahçede, evde, aklınıza gelebilecek her yerde en ideal temizlik malzemeleri arasında yer alan bu ürün sayesinde artık günlerce temizlik yapma derdiniz sona ermiştir.

Kärcher K 3 Full Control uygun her evde, iş yerinde kullanışlı olduğu için ve günümüz gereksinimleri arasında yer aldığı için en uygun fiyatlarla hizmete sunulmaktadır. Böylece sunulan müşteri destek hattı hizmeti sayesinde bu ürün sorunsuz bir şekilde sipariş edilmektedir.

Karcher K3 Full Control

Παρουσίαση των δυνατοτήτων και εφαρμογών του πλυστικού μηχανήματος Karcher K3 Full Control.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz