Kärcher K 4 Full Control Premium

Uygun Fiyat0

1.049,00 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 1.049,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:36 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Kärcher K 4 Full Control Premium İle 7/24 Temizlik

                Kärcher K 4 Full Control Premium tüm yüzeyler için kullanılan temizlik malzemeleri arasında yer almaktadır.  Kolay kullanıma sahip olan üründe doğru basınç için tetik tabancasında basınç göstergesine sahiptir. Bu nedenle kolay temizleme özelliği sayesinde artık bu ürün orta düzey kirler için en ideal temizlik malzemeleri arasında yer alıyor.

Kärcher K 4 Full Control Premium Üstelik bu ürün hortum makarası sayesinde 30 m2/ sa. kadar alan performansı göstermektedir. Böylece rahat bir şekilde kulalınla bu ürün orta düzeyde yapılacak olan temizlikler için en ideal ürünler arasında yer almaktadır.

Kärcher K 4 Full Control Premium hızlı tak ve temizle özelliği sayesinde kolay bir şekilde temizlenmektedir. Üstelik rahat taşınabilme özelliğine sahip olan bu ürün, her yere sorunsuz bir şekilde götürülmektedir. Ayrıca üründe bulunan Plug’n’ Clean özelliği sayesinde bu üründe kolay bir şekilde deterjan değişimi yapılmaktadır. Böylece bu ürün Kärcher deterjanlar verimliliği artırarak temizlenen yüzeyin korunmasına yardımcı olur.

Kärcher K 4 Full Control Premium kaliteli ürünler arasında yer aldığı ve kolay kullanıma sahip olduğu için 7/24 temizlik hizmeti sunmaktadır. Kärcher K 4 Full Control Premium kir sökücü namlu ve yüksek basınç hotum hizmeti ile temizlenecek olan yerleri en kısa sürede temizleyerek zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmaktadır. Üstelik su soğutmalı motor sayesinde artık her yer sorunsuz bir şekilde temizlenmektedir.

Kärcher k4 premium full control

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz