Kärcher K 4 Home FC *EU

Uygun Fiyat+1

899,99 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 899,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:07 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Kärcher K 4 Home FC *EU İle Kirlere Veda

                Kärcher K 4 Home FC *EU, tetik tabancasında basınç göstergesine sahip olan ve tüm yüzeylerde doğru basınç hizmeti sunan, yüksek performanslı temizlik makinesi, kolay kullanlıma sahiptir. Kolay taşınabilir özelliği sayesinde her yere sorunsuz bir şekilde taşınan ürün, orta düzey kirler üzerinden yapılan temizlikler için en mükemmel sonucu sunmaktadır. Böylece temizlik konusunda 30 m2/sa alan performansı hizmeti sunarak her yeri tertemiz bir şekilde yapan makine, bisiklet, bahçe makineleri, bahçe aletleri temizliği için en mükemmel performansı sağlamaktadır.

Kärcher K 4 Home FC *EU, püskürtme namlusunda ayarlanabilir basınç düzeyine sahiptir. Bu sayede tabanca üzerinde yer alan LED ekran sayesinde basınç düzeyi görüntülenmektedir. Bu sayede namluyu değiştirme sorunu olmadan deterjan moduna kolay bir şekilde geçiş sağlanmaktadır. Ayrıca cihazda kullanımı kolay olan Plugn ‘n’ Clean sistemi bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde deterjanlar tek hareketle değiştirilerek seviyesi ayarlanabilir.

Kärcher K 4 Home FC *EU, düşük ağırlık merkezi sunmaktadır. Bu sayede daha fazla denge kılavuzu sunmaktadır. Üstelik ürün hafif olduğu için kolay bir şekilde istenilen her yere kaldırılabilir. Üstelik cihazda yer alan deterjan ayarı sayesinde temizlenecek olan yerler için en uygun ayarı yapabilirsiniz. Böylece makine sayesinde artık kirlere veda ederek kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Kärcher K4 Full Control Home

Maak kennis met de kracht van de Kärcher K4 Full Control Home hogedrukreiniger!

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz