Kärcher K 5 Compact Car

Uygun Fiyat+1

1.800,00 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 1.800,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:58 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Kärcher K 5 İle Temizliğin Keyfini Yaşayın

                Kärcher K 5 Compact Car, temizlik derdinden kurtulmak isteyenler için hizmet sunan yüksek basınçlı yıkama makineleri arasında yer almaktadır. Ürün, su soğutmalı motora sahip olduğu için en iyi performansı sunar. Arabaların temizliği konusunda mükemmel sonuçlar yaratan bu makine, su filtresi ile güvenilir bir şekilde korunmaktadır. Ayrıca kolay taşınması sayesinde araç bagajlarına yer kaplamadan sığan makine, kolay depolama hizmeti sunmaktadır. Ayrıca üründe bulunan hızlı bağlantı sayesinde hotumu kolaylıkla tırnaklara takarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

                Kärcher K 5 Compact Car, kolay deterjan kullanımı sayesinde göz alıcı performans sunuyor. Ayrıca ürünün yanında verilen ilave araba seti sayesinde orta düzey kirler hızlı bir şekilde temizlenmektedir. Ara sıra kullanımlarda mükemmel sonuçlar yaratarak aracınızın her gün yıkanmasının önüne geçen bu ürün, üst sınıf performans özelliği sayesinde sizlere dört dörtlük temizlik hizmeti sunmaktadır. Bu sayede nerede olursanız olun istediğiniz zaman ürünü bagajınızdan çıkararak aracınızın temizliğini yapabilirsiniz.

                Kärcher K 5 Compact Car, geniş deterjan koyma haznesine sahip olması sayesinde güvenli ve kolay deterjan kullanımı sağlamaktadır. Böylece temizlik keyfini yaşamak isteyenler için en kaliteli makineler arasında yer alan ürün, alanında en başarılı hizmeti sunmaktadır. Ömür boyu giden bu ürün sayesinde zamanınızı boşa harcamayarak kısa sürede araçlarınızın temizlik işlerini yapabilirsiniz.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz