Kärcher K 5 Compact

Uygun Fiyat+1

1.006,99 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 1.006,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:19 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Kärcher K 5 Compactla Büyüleyici Performans

                Kärcher K 5 Compact, yüksek basınçlı temizlik makineleri arasında yer aldığı için temizlik konusunda en titiz hizmeti sunmaktadır. Ürün, ev ve çevresi, motosiklet, scooter ve daha birçok işlerde detaylı temizlik hizmeti sunmaktadır. Böylece su soğutmalı motoruyla en zor kirlerin üstesinden gelen bu ürün, hem zamandan tasarruf etmenize hemde temizlik işlerinde yorulmamanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca ürün, teleskopik tutacağı sayesinde kolay taşınabilir özelliğe sahip olduğu için her yere yardımsız bir şekilde götürülebilir ve her yerde kolay bir şekilde saklanabilir.

Kärcher K 5 Compact, su soğutmalı motoru sayesinde en güçlü performansı sunmaktadır. Böylece temizlikte sınır tanımayarak kolay temizleme özelliğine sahip olan bu ürün, 8 m basınç hortumu sayesinde kullanımı kolaylaştırmaktadır. Böylece büyüleyici performans sağlayarak her türlü temizlik konusunda sizlere yardımcı olan bu ürün, bulundurmuş olduğu su filtresi sayesinde olası bir kirlilik durumunda pompayı korumaktadır. Ayrıca ürün kolay bozulabilir özelliğe sahip olmadığı için, uzun yıllar boyunca kullanılmaktadır.

Kärcher K 5 Compact ile temizlik yapmak daha keyifli olmuştur. Ürün, uygun fiyata ve kolay ödeme seçeneklerine sahip olduğu için tercih edilmektedir. Böylece göz alıcı performans hizmeti sunarak, güvenli ve kolay deterjan kullanımına sahip olmaktadır. Ayrıca kolay bağlantı aparatına sahip olan bu ürün, en kullanışlı basınçlı yıkama makineleri arasında yer almayı başarmıştır.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz