Kärcher K 5 FC *EU

Uygun Fiyat+1

1.539,00 TL 1.699,00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 1.539,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:28 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Kärcher K 5 FC *EU İle Kirlerden Kurtulun

Kärcher K 5 FC *EU, orta düzey kirler için yapılan temizlikler için en mükemmel sonucu veren basınçlı yıkama makineleri arasında yer almaktadır. Ürün, doğru basınç vermesi için tetikli tabancada yer alan basınç göstergesine sahiptir. Kolay kullanımı ve her yere elde taşınabilir özelliği sayesinde yüksek alan performansına sahip olan ürün,her yüzey için doğru basıncı uygulamaktadır. Böylece temizlik esnasında basınç düzeyi, tetik tabancasında bulunan LED ekrandan kolay bir şekilde görünmektedir.

Kärcher K 5 FC *EU, püskürtme namlusuna sahip olduğu için temizlikler kısa sürede bitmektedir. Üstelik püskürtme namlusunu değiştirme ihtiyacı olamadan deterjan moduna geçiş yapılabilir. Böylece yeni nesil teknolojik ürünler arasında yer alan ürün, kolay hareket ettirilebilir özelliğe sahiptir. Ayrıca üründe bulunan Plug ‘n’ Clean sistemi sayesinde deterjan seviyesi kolay bir şekilde kontrol edilmektedir. Uygun fiyatlarla hizmete sunulan bu ürün, her evin ihtiyacı olan temizlik malzemeleri arasında yer aldığı için, bu ürüne günümüzde sıkça ihtiyaç duyulmaktadır.

                Kärcher K 5 FC *EU ile hayatınızı şekillendirebilir ve bu ürün sayesinde kısa sürede kirlerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca zorlu kirlerle mücadele eden basınçlı yıkama makinesi, taban seviyesine daha fazla denge sağladığı için kolay bir şekilde istenilen her yere kaldırılmaktadır. Ayrıca üründe yer alan bahçe hortumu adaptörü sayesinde artık bahçelerde hızlı bir şekilde temizlenmektedir. 

Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz