Kärcher K 5 Premium Full Control Plus

Uygun Fiyat0

1.224,00 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 1.224,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:47 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Kärcher K 5 Premium Full Control Plus İle Güvenilir Hizmet

                Kärcher K 5 Premium Full Control Plus yeni nesil yıkama makineleri arasında yer almaktadır. Son teknoloji sayesinde sıradan temizlik işleri artık detaylı temizlik işlerine dönüşüyor. Kaliteli ve güvenilir hizmeti ile siz değerli müşterilerine en detaylı temizlik hizmeti sunan K 5 Premium Full Control Plus, kolay kullanıma sahiptir. Taş, duvar, bisiklet, araba üzerindeki normal seviyedeki kirleri kolay bir şekilde gidererek norma kullanım hizmeti sunan bu ürün, basınçlı yıkama makineleri arasında yer almaktadır.

Kärcher K 5 Premium Full Control Plus LCD ekran ve basınç ayarlaması için tek düğmeye sahip olduğu için ürünün ayarlanması da kolay olmaktadır. Bu sayede basınç tabancası yardımı ile artık kalın lekeler dahi kolay bir şekilde giderilmektedir. Ayrıca garantili olan bu ürün, yıllarca size hizmet etmektedir. Bu sayede artık istediğiniz zaman temizlik işlerini güvenilir bir şekilde zamanınızdan vakit kaybetmeyerek kısa sürede yapabilirsiniz.

Kärcher K 5 Premium Full Control Plus her bütçeye uygun olduğu için kolay bir şekilde alınmaktadır. Üstelik kolay ödeme seçenekleri sayesinde artık bu ürün her evde, iş yerinde, yıkama yerlerinde kullanılmaktadır. Kärcher K 5 Premium Full Control Plus zamanın teknolojisi sayesinde artık insanlar istedikleri zaman kısa sürede temizlik yaparak, hortum makarası sayesinde doğru basıncı bularak detaylı bir şekilde temizlik işlerini yapabilmektedirler.

KARCHER NEW K5 PREMIUM FULL CONTROL HOME PLUS COLD PRESSURE WASHER

The Kärcher K5 Premium Full Control Plus Home includes our latest cleaning innovation - a single multijet lance that enables you to adjust the pressure to suit any cleaning task.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz