Kärcher K 5

Uygun Fiyat+1

1.399,00 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 1.399,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:59 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Kärcher K 5 İle Temizlik

                Kärcher K 5, taş ,duvar, bisiklet, geniş araçlarının temizliğine önem verenler için basınçlı yıkama ürünleri arasında yer alan Kärcher K 5, temizlik hizmetinde en ideal temizliği sunmaktadır. Ürün kolay kullanımı sayesinde kullanıcılarını memnun etmektedir. Su soğutmalı motoru ve yüksek basıncı sayesinde temizlik işlerini kısa süreye indiren bu ürün, kir sökücü özelliği sayesinde üstün performans hizmeti sunmaktadır. Ayrıca üründe bulunan kablo sarma çengeli sayesinde kablo makine üzerine kolay bir şekilde sarılmaktadır.

                Kärcher K 5, kolay taşınabilir özelliği sayesinde her yere rahatlıkla taşınmaktadır. Ayrıca üründe bulunan hızlı bağlantı sayesinde cihaz ve tabanca kolay bir şekilde yerine takılmaktadır. Her yeri tertemiz ederek yerlerde en ufak leke bırakmayan bu ürün, su damlatmayan özelliği sayesinde temizlik esnasında yerlere su damlamamaktadır. Ayrıca ürün garantili olduğu için en ufak hasar durumunda bu ürün garanti kapsamına girmektedir. Üstelik ürünü kullananlar istedikleri zaman makinenin garantisini 2 yıl uzatabilmektedir. Bu sayede ürün uzun yıllar boyunca garanti kapsamında kalarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Kärcher K 5, bulundurmuş olduğu tak ve kullan özelliği sayesinde deterjanın hızlı bir şekilde değiştirilmesine yardımcı olmaktadır. Zamandan tasarruf sağlayan bu ürün, yüksek basınç hortumu sayesinde her yeri temizlemektedir. Böylece hortumu sayesinde temizlenmedik yer bırakmayan bu ürün sayesinde insanlar günlerce temizlik yapma derdinden kurtulmuştur.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz