Kärcher K 7 Full Control Plus

Uygun Fiyat0

2.399,00 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 2.399,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 16:00 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Kärcher K 7 Full Control Plus İle Etkili Temizlik

Kärcher K 7 Full Control Plus Basınçlı yıkama makineleri arasında yer alan K7 Compact, su soğutmalı motor ile her türlü kirleri kolay bir şekilde temizlemektedir. Kolay kullanıma sahip olan bu ürün sayesinde artık yollar, havuzlar, bisiklet, büyük araçlar ve daha birçok yerde biriken kirler en kısa sürede temizlenmektedir. Kaliteli ürüne olan K7 Compact sayesinde artık insanlar günlerce temizlik yapmaktan kurtulmuştur. Böylece zorlu lekelerle baş ederek, tüm zorlu lekeleri temizleyen bu ürün sayesin insanlar günlerce temizlik yapmaktan kurtulmuştur.

Kärcher K 7 Full Control Plus Her yere kolay bir şekilde taşınabilmesi özelliği sayesinde tercih edilen yıkama makineleri arasında yer alan K7 Compact, alanında en başarılı hizmeti sunan yıkama makineleri arasında yer alıyor. Ayrıca garantili olma özelliğine sahip olan bu ürün, kullanıcılarını memnun ettiği için her yerde kullanılmaktadır. Böylece tek bir düğmeye basarak artık yıkamak istediğiniz yeri kolay ve rahat bir şekilde temizleyebilirsiniz. Üstelik temizlenen yerlerde herhangi bir leke bırakmayan bu ürün, kaliteli hizmet sunması açısından evlerin, dışarıların, bahçelerin en gözde yıkama makineleri arasında yer almıştır.

Kärcher K 7 Full Control Plus Uygun fiyat kaliteli ve kolay ödeme seçenekleri ile hizmete sunulan ürün, bulundurmuş olduğu tek bir düğme sayesinde kolay kullanıma sahiptir. Bu nedenle kullanıcısını zora sokmayan bu ürün sayesinde artık insanlar istedikleri zaman temizlik işlerini bu yıkama makineleri ile yapmaktadır. Üstelik bu üründe olası bir durum söz konusu olduğunda kolay bir şekilde tamir edilebilme özelliğine de sahiptir.

Karcher K7 Full Control Plus

Παρουσίαση δυνατοτήτων και εφαρμογών του κορυφαίου πλυστικού οικιακής χρήσης Karcher K7 Full Control Plus.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz