KARTOPU ÇİKOLATA AŞKI SPREY PARFÜM

Uygun Fiyat+4

5,50 TL

En İdeal Site: enucuztoptan.comenucuztoptan.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: enucuztoptan - 5,50 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:33 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
4

Yaşadığınız Tüm Mekanlara Uygun

Oda kokuları ve sprey parfümler kullanıldığı ortamların kokusunu değiştirmek üzere üretilmişlerdir. Ürünlerin uygulandığı ev ve iş yerlerinde havanın değişmesi ortamın temiz ve ferah olmasını sağlarlar. Bu ürünler evinize gelen misafirlerinizin oda kokunuzun etkisinde kalmasını sağlar.

Aynı zamanda iş yerinizde müşterilerinizin ruhunu okşayacak oda kokuları sayesinde güzel bir izlenim bırakmanız olası bir durumdur. Bu ürünler sayesinde ortamdaki kötü kokular hapsedilerek yok edilir yerini ise ferahlık alır. İnsanlar üzerinde etkisi olan farklı kokular gerçekten cezp edicidir. Bu kokuları özel olarak harmanlayan firmalar adından fazlaca söz ettiriyorlar.

Prestij Arttırıcı Etki

Kartopu Çikolata Aşkı Sprey Parfüm serisi de kokuların etkisin ön planda tutmuş ve herkesin vazgeçilmezi olan çikolatanın büyüleyici kokusunu kullanmıştır. Ürün kötü kokuları yok ederek uzun süre güzel bir kokunun hâkim olmasını sağlar. Laboratuarlar da özel seri olarak üretilen bu koku etkili bir şekilde dağılarak pis ve boğucu kokuyu hızlıca yok eder.

Evinizin her bölümünde, kumaş döşemeler, koltuk, perde ve halılarda güvenle kullanabilirsiniz. Evinizde perdelerdeki kötü kokuyu, koltuklara sinmiş kokuları yok etmeye yardımcıdır. Ürün bu açıdan çok amaçlı sayılabilir. Kokusunun çikolata kokusu olması cezp edici taraflarından bir tanesi sayılabilir. Bu kokuya hayır demek mümkün değil. Herkes tarafından sevilen bu koku ile ürün tercih edilmelidir. Sağlığınız hiçbir zararı olmayan bu ürünü güvenle kullanabilirisiniz.

6.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    sevda 12/02/2018 at 12:57

    Çikolata kokusuna bayıldığım için seçtim bu ürünü ve tamda aradığım gibi çıktı fiyatı da oldukça uygun

Yorum Bırakın

Temiz Temiz