KOMİLİ KONFOR CEP MENDİLİ

Uygun Fiyat+1

1,64 TL 1,76 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 1,64 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:38 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Evde Sokakta Okulda Her Yerde Komili Konfor Cep Mendili

Günlük hayatta hemen hemen her yerde oldukça çok kullanan kâğıt mendiller arasında çığır açan komili konfor cep mendili oldukça yumuşak yapısı ile burnunuzu tahriş olmamasını sağlıyor. Üstelik boyunun küçük olması sayesinde çantanızda, cebinizde her yerde kullanmanız taşımanız mümkün durumdadır.

Komili tüm dünyada kullanılmakta olan bir markadır. Kaliteli bir marka olarak birçok alanda ürün vermiştir. Beslenme ve temizlik gibi alanlarda ürün sunan bu marka gün geçtikçe daha da büyüyerek son zamanlarda oldukça sık karşılaştığımız komili mendil tarzı ürünler piyasaya sunulmuş durumdadır. Özellikle komili konfor cep mendili ürünü son çıkan ürünleri arasında yer almaktadır.

Komili mendil üç katlı ve yumuşak olup kaliteli bir temizleme ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Komili konfor cep mendili sizler için özel ve yumuşak yapısı sayesinde kaliteli bir kullanım imkânı sunuyor. Komili mendili özel viscosoft teknolojisi ile ürünlerini üretmektedir. Ekstra yumuşak özelliği de bulunan mikro hücreler özelliği ile çok etkili bir emicilik özelliği de gösterir.

Saf selülozdan oluşan bu ürünler ıslaklık ve su durumlarında asla dağılmaz, erimez oldukça kalitelidir. Hijyenik olarak üretilen bu mendiller tamamen insan sağlığı düşünerek tasarlanmıştır. Komili konfor cep mendili herkese hitap ederek sizler için en iyisini istemektedir, sizde gönlünüz rahat bir şekilde bu ürünü tercih edebilirsiniz.

6.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    selva 12/02/2018 at 11:39

    Fiyatı biraz yüksek olsa da ürün çok kaliteli

Yorum Bırakın

Temiz Temiz