KOMİLİ PARFÜMLÜ TUVALETV KAĞIDI 32Li

Uygun Fiyat+1

249,00 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 249,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:23 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Güzel Kokusu İle Komili Tuvalet Kâğıdı

Komili markası günümüzde oldukça iyi bir şekilde büyüyerek geniş bir ürün yelpazesine ulaşmıştır. Özellikle son çıkardığı tuvalet kâğıdı ürünleri oldukça beğeni almış durumda. Özel olarak hazırlanmış parfümlü tuvalet kağıtları herkes tarafından severek tercih ediliyor, içerdiği çiçek kokusunun yanı sıra zeytinyağlı sabun kokulu olan iki çeşit parfümlü tuvalet kâğıdı çeşidi bulunuyor.

Özellikle zeytinyağlı tuvalet kâğıdı sizi adeta geçmişe götürüyor. Tuvalet kağıdında bulunan zeytinyağı özü ve doğal kokusu banyolarınızı harika bir koku ile çevreliyor.  Banyolarınızdan ayırmak istemeyeceğiniz ürünler arasında olacağından emin durumdayız.  Komili parfümlü tuvalet kağıdının tüm testleri yapılmış olup dermatolojik olarak tüm testleri tamamlanmış ve sağlığa aykırı hiçbir durumu bulunmamıştır.

Cildinizi hem besler hem de tahriş etmez bu ürün tam da banyolarınızda yer alması gereken ürünlerden birisi olduğu kesin. Bir diğeri de çiçek kokulu tuvalet kağıdıydı. Üründe bulunan koku kalıcı bir etkiye sahip olarak banyonuz harika bir kokuya ev sahipliği ediyor.

Ürünün tüm testleri yapılmış ve vücuda karşı hiçbir tehlikesi bulunmamıştır. Yumuşak bir dokusu ve iyi bir emiciliği bulunmaktadır. Alanların asla pişman olmayacağı neredeyse kesin durumdadır. Özellikle hassas ciltlere sahipse bu ürünü içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ürünün fiyatları genel olarak piyasadaki fiyatlara oranla normal düzeyde olup sıkça tercih edilebilecek bir üründür.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    selva 12/02/2018 at 11:34

    Kokusuna bayıldım fiyatı da çok uygun

Yorum Bırakın

Temiz Temiz